Vi Sedlec B - Jiskra Zruč "B"  1:0 (0:0)

Rozhodčí: Fidra

Sestava: Sedlec "B":  Vokoun - J.Poul, Gono, Andrašík, Svoboda - Vavřina, Vrba, D.Košátko (60. Vopatřil), Ullman (45. Novák) - Šilhán (45.M. Němec), Stolín
¨
Jiskra Zruč "B": Svoboda - Brabec, Kozel (45. J. Havránek), Viktora, J. Janda - T. Louda, Vosyka, Sochůrek, Pejša - Fanta, Cudlín (75. Mojžíš).
Ještě před zápasem ztratil v šatně brankář Batroníček čočku do oka a i přes veškerou snahu všech se nedokázala najít. Musel tedy narychlo přijet Radek Vokoun. První poločas nenabídl velké množství šancí a žádné mužstvo nemělo výraznou převahu. Dvakrát zahrozil střelou z úhlu domácí J.Vavřina, když si posunul do běhu dlouhé pasy od Gona, ale pokaždé mířil nad bránu soupeře. Sám před brankařem se ocitl Stolín, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat a ještě mu nechtíc zanechal na stehnu otisk svých kolíků. Hosté měli dvě dobré šance, když se dostali za obranu domácích,mířili nepřesně.

Druhý poločas zahájili aktivněji domácí, ale gól padl až v 65. minutě, když Vavřina prudkým centrem z pravé strany našel na zadní tyči nikým neatakovaného Stolína a ten z úhlu hlavičkoval přesně - 1:0. Hosté poté mohli vyrovnat, ale střídající hráč Mojžíš, se zalekl vyběhnutého Vokouna, který míč skluzem vykopl útočníkovi od nohy. V 80. minutě měl na kopačce druhý gól Stolín, když se ocitl za obranou hostů, ale nikým nebráněný na velkém vápně mířil placírkou vedle levé tyče. O pět minut později unikl po pravé straně Vavřina a přízemním centrem našel uprostřed malého vápna zcela osamoceného Vrbu, kterému v 100% šanci projel míč pod nohou. Hosté poté hrozili jen ze tří rohových kopů, z kterých nedokázali vyrovnat a tak důležité tři body vybojovala Viktoria Sedlec.