Sokol Č. Janovice "B" - Jiskra Zruč "B" 1:4 (1:4)

Branky: 21. Vavřina - 1. a 26. Kovář, 11. a 17. K. Petrů.

Rozhodčí: Petr Procházka. ŽK: 0/0.  Diváků: 30.

Zruč nad Sázavou B: Daněk – Hirnyk, Musil, Zelenka (57. Bača), Bareš – P. Jelínek, Martinák (63. Pejša), Petrů (46. Cudlín – 54. Fanta), Viktora (66. Hluchý) – Červinka, Kovář.
Mínus si hned v první minutě připsal i vinou nerovného terénu domácí brankář  Dlouhý, když mu míč po propagační střele Kováře z uctivé vzdálenosti uskočil a projel pod kopačkou až do sítě – 0:1. Byl to kuriózní začátek povedeného představení zručského mužstva v prvním poločase, které v čele se zkušeným kapitánem áčka Petrů udávalo tempo hry a svou převahu zúročilo čtyřmi góly. Červenojanovické béčko v té době prostě nestíhalo a útěchou mu byla alespoň branka Vavřiny po rohovém kopu Víty.

Po změně stran se hrál už mnohem vyrovnanější zápas. Zatímco jednomu kolektivu střídání prospěla, tomu druhému nepomohla. ,,Juniorka“ Červených Janovic tedy zastavila tlak soupeře, který už měl samozřejmě takzvaně nahráno, a herně se jí začalo více dařit. Protivníkovi už nedovolila skórovat, ale ani sama ke své škodě nedokázala bezbrankový stav ve druhé půli změnit.
(lh, jot – foto: Pavla Hájková)