Hlízov - Jiskra Zruč "B"  4:1  (0:1)
Branky:Hroch 3, J. Kačerovský - Z. Louda
Sestava Zruč: Cudlín (c) - Hájek, Kružík, Kořínek, Svatoš, Schindler, Zachariáš, Louda, Včelák, Menšík

Hlízov - Do Hlízova Jiskra vyrazila velmi oslabena a jen v deseti hráčích. Chyběl brankář Lejnar, Jelínek, Keltner, Vlasák, Přenosil, R. Kořínek, vše většinou kvůli zdravotním potížím.

Do branky se tedy postavil Cudlín, který byl celý zápas v permanenci.
Jiskra začala dobře, byla aktivnější a odvážnější. Své šance si hlavně vytvářela z rychlých protiútoků. O první střelecký pokus se postaral Zachariáš, který zakončil vedle, i když mohl přihrávat lépe postaveným spoluhráčům. V další šanci se ocitl Včelák, který zakončil těsně vedle. Pak přišli tisíciprocentní šance Jiskry. V první se ocitl Menšík, který však po uvolnění sám na desítce nezvládl kličku brankáři. Druhou vyloženou šanci měl Svatoš, který také osamocen na velkém vápně zahodil možnost poslat Jiskru do vedení. Jeho obstřel brankář kryl. Ujal se až další z mnoha brejků, na půlce pláchl Louda, prokličkoval se mezi obránci a pohotově zakončil, 0:1!
Do konce poločasu už Jiskra vážnější šanci neměla a spíše bránila jednobrankový náskok. To naštěstí zvládla, kdy jedinou vážnější situaci vyřešil výborným zákrokem na brankové čáře Cudlín. Jinak domácí byli neschopni zakončit své akce, veškeré centry lítaly buď na Cudlína a nebo daleko přes něj.
Druhý poločas výborně začali domácí, nejdříve Hájek vykopával jistý gól z branky. Ale o pár minut později se už domácí mohli radovat, po sérii chyb v obraně propálil Cudlína domácí Hroch. Tři minutky na to Jiskra inkasovala podruhé, i tady byl Cudlín bezmocný.
Domácí byli na koni a Jiskra těžko hledala motivaci. I pan Rynda ukázal, že ví kdo jsou domácí a pomezní přesně věděli co mají zvedat.
Jiskra se dočkala i vyrovnání. Po akci Menšíka, který předložil centr před branku, vyrovnal Hájek, ale branka nebyla pro údajný ( nesmyslný ) offside uznána.
To Jiskru položilo do kolen. Šance už nepřišly a domácí trestali, přidali dvě branky a bylo rozhodnuto. Docházely síly, protože první poločas byl od Jiskry ukázkový a v deseti to stálo mnoho sil.
I tak Jiskra může litovat neproměněných šancí z prvního poločasu, které by jí možná daly dostatečný náskok a klid do druhé půle.