Branky Zruč: 75. T. Louda, 89. Fanta
Rozhodčí: p. Dolejš
Sestava Zruč B: Svoboda - Prošek, Kozel, Tvrdík, Svtoš - Veselý, Vosyka, J. Váňa, T. Louda - Fanta, Vlasák (Borek)

TABULKA ZDE
K dalšímu mistovskému utkání do Soběšína odcestoval B-tým Zruče ve značně kombinované sestavě. Bylo to zejména způsobeno tím, že někteří stabilní hráči mužstva doplnili A-tým hrající souběžně své utkání ve Žlebech. Zápas se odehrával za přijemného podzimního počasí na ploše, která spíše připomínala hůře posekanou louku než fotbalový trávník. Nekvalitní terén značně ovlivnil jeho celkovou kvalitu. Pokusy o kombinační hru nevedly k velkému úspěchu a tak zejména domácí tým vsadil na taktiku dlouhých nakopávaných míčů směřujících na dvojici hrotových utočníků. S nimi si stoperská dvojice Zruče dokázala poradit se střídavým úspěchem.
Po dvaceti munutách hry na do prvé stoprocentní šance dostal domácí tým. To po chybě předstopera Tvrdíka postupoval na golmana Svobodu osamocený útočník Soběšína, který však vystřelil mimo tři tyče. Toto své střelecké selhání napravil o deset minut, kdy zakončil rychlou kombinaci domácích dorážkou z malého vápna do opuštěné zručské branky. Soběšín tak vedl 1:0. Gólu předcházela zbytečná ztráta míče, které se hostující tým dopustil u středového kruhu. Se Zručí mohlo být do poločasu ještě hůře. Chvíli po první brance se na samotného stopera Kozla řítila hned dvojice domácích borců, naštěstí si nedokázala poradit se přesnějším zakončením. I Zruč si v první půli vypracovala některé slibné akce a náznaky šancí. Tu nějvětší v jejím závěru spálil Fanta, který neprostřelil domácího golmana z malého vápna.
Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Hosté ve snaze vyrovnat se více tlačili do útoku, čímž se ale více otevíral prostor pro nebezpečné brejky domácích. Při nich se několikrát vyznamenal velmi dobře chytající zručský golman Standa Svoboda. Snaha hostů po vyrovnání slavila úspěch. Přibližně v 75 minutě se po závaru v pokutovém uzemí domácích prosadil dorážkou T. Louda. Stav utkání tak byl 1:1. Svůj podíl na této brance měl i důrazný Fanta, který míč vybojoval v soboji s domácím golmanem. Po vyrovnání přišel krátký tlak domácích, který ale k k druhé brance v síti Zruče nevedl. Rozhodnutí tak přišlo na druhé straně. Dobře hrající Fanta v 85. minutě utekl po křídle a svou akci zakončil přesnou střelou. Stanovil tím konečný stav utání v poměru 1:2 ve prospěch hostů ze Zruče.