Malín  "B" - Jiskra Zruč "B"    5:4  ( 3:2 )

Branky Zruč: 2x T. Louda, Kohout, Veselý

Rozhodčí: Fencl.
Sestava Zruč B: Svoboda - J. Váňa, Janata, Kovařík, Brabec - Viktora, Kohout, T. Louda (Zachariáš), Němec - Veselý, Fanta (Frajt)
Benfika začala v Malíně dobře, kdy se přímo z rohu přes dvě tyče trefil Kohout -0:1. Jenže náskok jiskře dlouho nevydržel, o tři minuty po chybě obrany bylo srovnáno střelou z vápna. O dalších deset minut zaúřadoval náš pomezní, který neodmával pár “ofsajdů“, z jednoho toho nejasnějšího, však padla branka na 2:1 pro domácí. Jiskra, ale kontrolovala, T. Louda centroval, centr však nenašel spoluhráče, ale horní roh branky a bylo srovnáno - 2:2. Nadějný poločasový výsledek Benfika neudržela, kdy po další chybě obrany obdržela třetí branku – 3:2.

Druhou polovinu začali zručští ještě v kabině, když během 5 minut inkasovaly z rychlých brejků dvě branky – 5:2. Z šoku se Jiskra dlouho vzpamatovávala. Kdy se nemohla dlouho prosadit. Velká šance přišla v 70 minutě, kdy s přehledem pískající p. Fencl s rukama za zády na půli, neodpískal jasnou penaltu na Frajta, kterého přímo chvatem sestřelil domácí “bek“. Od té doby byla veškerá rozhodnutí více než sporná. Přesto T. Louda nenápadnou střelou z poza vápna snížil na 5:3 a zanedlouho po zmatku v domácím pokutovém území, dorážel Veselý do prázdné branky – 5:4. Domácí si už závěr pohlídali a nepustili Jiskru do vyloženější šance. A tak i třetí utkání venku Zručské béčko nedokázalo zvládnout. Tak třeba příště …