Jiskra Zruč "B" - Sokol Záboří n. L.    3:3 (2:2)

Branky: Cudlín 2, L. Hájek - Cimr 2, Král.

Rozhodčí: Fencl.

Sestava: Jiskra Zruč "B": Svoboda - Brabec, J. Havránek, L. Hájek, Kovařík - Viktora, Sochůrek, Smutný, Kozel - Cudlín, Fanta. Střídali: Mojžíš, J. Váňa, Pejša.

Domácí se v prvním poločase ujali vedení - 1:0, hosté vyrovnali z pokutového kopu - 1:1. Následně si vzali jednobrankové vedení zručští fotbalisté zpět - 2:1, poté mohli skórovat potřetí, ale Cudlín neproměnil penaltu. Místo vedení o dvě branky hosté do poločasu vyrovnali - 2:2.

Ve druhé části hry se hosté ze Záboří dokonce ujali vedení 2:3, které mohli i navýšit. Proti byl brankář Jiskry Stanislav Svoboda, jenž zlikvidoval druhý pokutový kop hostů. Domácí poté zahodili, co se dalo, vyrovnat se jim podařilo až pět minut před koncem zápasu - 3:3.