Jiskra Zruč "B" -Zbraslavice "B"  1:5  (0:1)
Branky: L. Žák
Sestava: Jíra - Cudlín, Schindler, L. Kořínek, Hájek ( Žák ), Kružík, T. Louda, Včelák ( Pejša ), Zachariáš, Menšík, Přenosil

Zruč - Při nedělním odpoledni panovaly ve Zruči ideální podmínky k odehrání osmého kola čtvrté třídy skupiny B

Hráči Jiskry se sešli překvapivě v hojném počtu, i dorostenci dorazili, kteří ukončili svůj nedělní zápas dvě hodiny před výkopem odpoledního zápasu.
I Zbraslavická sestava byla kompletní doplněna o několik hráčů z A-týmu.
Zbraslavice s choutky na postup potřebovali vyhrát a roli favorita plnili přesvědčivě.

Začátek zápasu byl právě v režii hostů, kteří se od počátečního hvizdu tlačili k brance.
Přicházely i šance ale brankář Jíra byl jejich noční můrou. Své šance hosté zahazovali a Jira ve Zručské brance se překonával a tasil jeden krásný zákrok za druhým. Jiskra se dostala do šance v první půlce jen jednou, po rohovém kopu se hlavou opřel do míče L. Kořínek, překonal brankáře, ale míč směřující pod břevno vyhlavičkoval na brankové čáře hostující hráč.
Poté se začala hra vyrovnávat, ale hosté byli stále nebezpeční. Jíra opět musel vystřihnout několik efektních zákroků. V prvním poločase držel Jiskru od debaklu.
Hosté se ujali vedení v poslední minutě, kdy po rychlém z brejku zakončili přesně 0:1!

Do druhého poločasu šla Jiskra s tím, neinkasovat a pokusit se s výsledkem něco udělat.
Ale to co bylo řečeno se nestalo. Zbraslavice podnikli na začátku utkání dva rychlé brejky a bylo po zápase. Při výsledku 0:3, už se těžko bojovalo. I přesto se hrálo na plný plyn. Zbraslavice byli stále lepší, i když koncentrovat se na utkání za stavu 3:0 nebylo jednoduché. I proto si své šance vytvářela i Jiskra. Asi největší šanci ve druhém poločase byla hlavička Zachariáše, který si naběhl na ideální centr z levé strany, bohužel zakončil jen těsně vedle.
Hosté však vystřídali na hřiště přišel další hráč A-týmu, který lobem a Hlavičkou v pádu upravil skóre na 0:5 z pohledu Jiskry.
Čestný úspěch zařídil nejzkušenější borec ve Zručské sestavě, střídající Láďa Žák se po rohovém kopu zorientoval ve skrumáži nejlépe a poslal míč k tyči.
Hosté ještě více polevili v koncentraci a tak v závěru povolili střelu Menšíkovi, který sní nenaložil ideálně a přestřelil.
A tak zápas skončil zaslouženou výhrou Zbraslavic, díky patří také brankáři Zruče za jeho perfektní výkon. Pět branek v jeho síti zastínil jeho výkon.