AFK Bratčice - Jiskra Zruč "B"   0:2 (0:1)

Branky: 17. Cudlín , 65. Cudlín

Rozhodčí: Linhart

Sestava: Jiskra Zruč: Svoboda - J. Váňa, T. Louda, Kovařík, Brabec - Pejša, Sochůrek, Kozel, Mojžíš - Cudlín, Fanta

V osmém kole zajížděla do Bratčic s velkou neznámou. Však s odhodláním bodovat a posunout se více do středu tabulky III.třídy.

Ale už ve třetí minutě se domácí mohli ujmout vedení, ale domácímu Havránkovi byl odpískán ofsajd. Domácí dle očekávání Jiskru zatlačili, ale k větším příležitostem to nevedlo. Nepřesnost převládala na obou stranách, a tak se hra vyrovnala, kdy se bojovalo hlavně ve středu hřiště. Jiskra však využila svou jedinou větší šanci v prvním poločase, kdy po brejku Cudlín obstřelil golmana Vaňka a poslal Benfiku do vedení.  I nadále pokračoval tuhý boj, ve kterém hlavně domácí hrozili z rohových kopů a standardních situací.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako ten první. Nervózní hra ve středu hřiště se spoustami pokažených nahrávek. Jiskře nebyl uznán druhý gól pro údajný ofsajd, ale přesto se v 65. minutě mohla Jiskra radovat, kdy opět rychlý brejk proměnil Cudlín - 0:2! Který tak navázal na své brankářské představení z Kácova a pomohl vybojovat veledůležité tři body pro svůj tým. Bratčice už v závěru neměly dostatek sil zápas zdramatizovat a tak velice efektivní Benfika porazila domácí 2:0.

„Zápas se mi nehodnotí lehce. Další domácí zápas jsme nezvládli. Sice jsme začali dobře a v úvodních minutách jsme soupeře dostali pod tlak, jenže žádný gól z toho nepadl a nakonec po naší chybě inkasujeme.

Opět se projevila naše neschopnost dát soupeři gól. Nemáme kvalitní útočníky, v tom je naše slabina. Při vší úctě k hráčům Zruče si myslím, že to byl hratelný soupeř a my jsme ho měli porazit."