Miskovice  - Jiskra Zruč "B"   2:0  ( 1:0 )

Branky :
20. Chvála, 90+2. Berka
Sestava Zruč: Sochůrek - J. Váňa, Hájek, Havrda, Prošek - Němec, Z. Louda, T. Veselý, Janda  - Zachariáš (Přenosil), Kozel

Miskovice – Jiskra vyrazila ke svému soupeři v kombinované sestavě bez svého nejlepšího střelce Tomáše Cudlína.

Pokyny hrajícího trenéra Kozla byly jasné, ze zabezpečené obrany, s dlouhými míči za obranu na nově postavenou útočnou dvojci Kozel – Zachariáš.

Domácí se na těžkém terénu vrhli na Jiskru jak je to v jejich domácích zápasech zvykem, o kombinaci se na hrbolatém terénu nedalo mluvit a tak míče většinou lítaly vzduchem, hbití domácí, snadno získávali nakopnuté míče a pokoušeli se nebezpečnými centry ohrozit Sochůrkovu branku. První zákrok si Sochůrek připsal při trestném kopu domácích, kdy nebezpečnou střelu vyrážel nad břevno. Z další šance však přišla vedoucí branka domácích. Po špatné rozehrávce v zadních řadách Jiskry se míč dostal do brejku k domácímu Chválovi, který ani né tak razantní střelou ale za to přesnou otevřel skóre utkání 1:0!

Po vstřelené brance byli aktivnější stále domácí, ale Jiskra vystrkovala růžky, střílel Louda, ale střela byla nepřesná, na levé straně zálohy se snažil prosadit Janda, ale terén a protihráči, kteří ho hned zdvojili či až strojili, mu nedovolili hrát jeho technickou hru. Bohužel Jiskra se za první poločas do žádného brejku nedostala a branku domácích vážněji neohrozila, skončil tak poločas výhrou domácích 1:0!

V kabině se hráči Benfiky snažili nabudit, hlavní slovo měl trenér Kozel, který hlavně upozornil na fakty, které vedli k né dobré hře Zruče.

Druhý poločas začala Jiskra z kopce náporem a uzamkla domácí na dvacet minut na jejich polovině. Ocitla se také v několika šancích, ty největší zahodil Martin Němec, kdy z bezprostřední blízkosti nedokázal nejdříve propálit domácího obránce a následně při další šanci i brankáře. Vše vyvrcholilo nastřeleným břevnem po hlavičce Lukáše Hájka. Od této chvíle, domácí vyrovnali hru a kontrolovali výsledek. Rychlými brejky si vypracovali do konce utkání několik gólových situací, ve dvou případech zachránil dobrými zákroky Sochůrek, při dalších šancích zachránila Jiskru nemohoucnost domácích útočníků.

Až v nastaveném čase jeden brejk domácích vyšel, tak bylo o zápase rozhodnuto.  Zklamaní hosté z výsledku a i z předvedené hry odjeli tak po pěti zápasech, kdy bodovali naplno bez bodu.

Však už v dalším kole příjde důležité utkání na domácím hřišti. Soupeř z Nepoměřic se společně s námi pere o čelo tabulky a tak je potřeba vyhrát a odskočit o pár bodů. Tým Nepoměřic je však rok od roku lepší a jejich ambice na postup jsou známé.

Přijďte tedy podpořit Benfiku v dalším těžkém zápase. Začínáme v Neděli od 14:30h.