TJ Želivan Hulice – Jiskra Zruč “B“ 1:2 (0:1)

Branky Zruč: 2x Smutný

Sestava: Kozel – Svatoš, P. Jelínek, Vilimovský – Mojžíš - Zachariáš, Martinák, Karlos, Hluchý – Smutný, Novák
Jiskra přijela do Hulic ke svému přátelskému zápasu v hodně kombinované sestavě se zkušenou obranou. První poločas se hrála vyrovnaná partie, kdy si větší gólové příležitosti připravovala Jiskra. První branku zápasu zařídil Smutný, který za vápnem vystřelil a lehká teč domácího obránce mu pomohla k prvnímu zásahu – 0:1! Jiskra i nadále zkoušela domácího brankáře, ale k další brance to nevedlo. Domácí se snažili držet míč, ale v prvním poločase si připsali jen dvě vážnější situace.

Ve druhém poločase se brzy zranil Vilimovský a Jiskra dohrávala v deseti. Domácí se tak mohutně tlačili do šestnáctky, ale jejich obrovské šance zůstaly nevyužity. A tak Jiskra trestala, po dlouhém výkopu Kozla si zaběhl za beky Smutný a lobem přes domácího golmana upravil na - 0:2! Domácí se i nadále na Jiskru tlačili, ale další své zajímavé příležitosti nevyužily. Až v 85. minutě domácí překonali dobře chytajícího Kozla utěšenou střelou pod břevno. Jiskra už závěr ubránila a tak opět Hulice ve vzájemném zápase porazila.

První poločas naznačil možnosti benfiky před nadcházející třetí třídou. A hlavně jasně ukázal, kdo přes zimu potrénoval.