Posvícenský přátelský zápas hráču nad 35 let

Deštná - Jiskra Zruč   2:6  ( 0:3 )

Branky Zruč: 3x Jiřík, Tvrdík
, Žák, Janata
Sestava: Kozel - Kotek, Keltner, Janata, Svatoš, Beneš, Tvrdík, P. Jelínek, Jiřík, Žák, Fanda (posila z řad domácích)

Naše mužstvo bylo osloveno našimi kamarády z Deštné k sehrání přátelského utkání a tak jsme v sobotní odpoledne vyrazili na 96km dlouhou pouť.

Zápas byl od začátku v naší režii, kdy jsme soupeře přehráli v kombinaci, ale i v zakončení a s chutí si zahráli. Náš brankář neměl moc práce až na dva tři centrované míče, které s jistotou vyboxoval do bezpečí. Poločasové vedení 3:0 zajistili po pěkných akcích Tvrdík a dvěma zásahy Jiřík.

Druhý poločas už byl vyrovnanější, kdy se domácí nechtěli smířit s faktem, že při oslavě posvícení nedají branku a tak přeřadili na vyšší obrátky. V poli to bylo od domácích dobré, ale dopláceli na hrubé chyby zadních řad a to Jiskra dokázala potrestat dalšími třemi brankami. Po vstřelené šesté brance, domácí stačili už jen snížit dvěma trefami na konečný výsledek 6:2 pro Jiskru.

Zápas opět ukázal, že koncovka v podání LÁDI (pravý záložník)je mizerná. Dále tam byla dvě pozitiva v podání VL.ŽÁKA - taková chuť při utkání byla u něho vidět jen zřídka a M.JIŘÍKA, který zaznamenal první hattrick co nastupuje za náš team.

Po skončení na nás čekali už jen samé dobroty, jitrnice, jelítka, čína, pivo, slivovice, káva, buchty no prostě paráda a děkujeme hostitelům za vynikající pohoštění.

Odveta se uskuteční na našem hřišti dne 13.7.2012 v 19.00hod.