Posvícenský přátelský zápas hráčů nad 35 let

Bílkovice - Jiskra Zruč  3:3 (2:1)

Branky: 2x Černý,  Kohout

Sestava: Kozel - Beneš, Svatoš, Keltner, P. Jelínek, Šebek, Černý, Žák, Melcr, Kohout, L. Jelínek, Procházka, Jiřík
Zručská stará garda byla pozvána do Bílkovic, kdy při příležitosti posvícení na přátelské utkání s místní starou gardou.

Hrál se uvolněný fotbal, který musel hlouček domácích a hostujících fandů určitě bavit. Kdo si určitě nejvíc zahrál, byli brankáři na obou stranách. Byla vidět řada nevyužitých příležitostí, jak na straně domácích borců, tak na straně Jiskry. Jiskra však zahazovala i ty nejvyloženější a proto o poločase prohrávala 2:1. I když se do vedení dostala, to Černý centroval do vápna a kohout z voleje poslal míč k tyči. Domácí odpověděli o pět minut později. Opět centrovaný míč proměnil hlavou v branku domácí útočník. Domácí otočili skóre po pěkné kombinaci a nahrávce do vápna, kdy střelou do protipohybu nedali šanci Kozlovi ve zručské brance zasáhnout - 2:1!

Druhý poločas pokračoval ve stejném přátelském duchu. Šance se opět střídaly na obou stranách, Jiskra se tlačila vpřed a domácí přecházeli do brejků. Hostům se podařilo vyrovnat po individuální akci Černého, který uklidil míč k tyči. A o chvilku později využil opět Černý špatného odkopu domácího brankáře a lobem ze 40 m upravil na – 2:3! Domácí se hnali za vyrovnáním, ale Milan Kozel v brance hostů odolával. Až v úplném závěru, padl míč na ruku našeho beka a kopala se penalta. Tu domácí proměnili a vyrovnali na - 3:3! Po rozehrání se pískal konec zasloužené remíze.