fcb_UVOD_prazdny.jpg
B-TÝM NEPŘIHLÁSIL PRO SEZÓNU 2017-2018 ŽÁDNOU SOUTĚŽ DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  Standa Svoboda -  732 654 256
 
               
               
Rozlosování IV. třída sk. B - JARO 2017 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  Standa Svoboda -  732 654 256
ŽLUTĚ OZNAČENY ZÁPASY CO SE KRYJÍ S A-TÝMEM
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
- - Jiskra Zruč "B" - VOLNO - - - -
8.4. NE Jiskra Zruč "B" - Nové Dvory "B" 15:00 14:00 7:0 (3:0) ZDE
16.4. NE Jiskra Zruč "B" - Kačina 15:00 14:00 7:1 (7:0) ZDE
23.4. NE Malešov "B" Jiskra Zruč "B"  17:00 15:00 2:4 (2:0) ZDE
30.4. NE Jiskra Zruč "B" - Červené Janovice "B" 15:00 14:00 2:1 (1:0) ZDE
7.5. NE Kaňk "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:00 2:5 (1:3) ZDE
14.5. NE Jiskra Zruč "B" - Nepoměřice 15:00 14:00 2:1 (1:0) ZDE
20.5. SO Rataje n. Sáz. - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:00 5:2 (2:1) ZDE
28.5. NE  Jiskra Zruč "B" - Křesetice "B"  15:00 14:00 2:1p.(1:0) ZDE
3.6. SO Soběšín - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:00 1:3 (1:1) ZDE
11.6. NE Jiskra Zruč "B"- Močovice 15:00 14:00 4:3p. (2:2) ZDE
    LETNÍ PŘESTÁVKA        
Rozlosování IV. třída sk. B - PODZIM 2016 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  MARTIN HAVEL -  734 487 784
ŽLUTĚ OZNAČENY ZÁPASY CO SE KRYJÍ S A-TÝMEM
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
27.8. SO Močovice - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:00 5:2 (3:0)  
3.9. - Jiskra Zruč "B" - VOLNO -- - - -
10.9. SO Nové Dvory "B"  - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:00 2:4 (0:3)  
17.9. SO Kačina - Jiskra Zruč "B"  17:00 15:00 0:4 (0:2)  
25.9. NE Jiskra Zruč "B" - Malešov "B" 15:00 14:00 8:1 (3:1)  
1.10. SO Červené Janovice "B" - Jiskra Zruč "B" 16:30 15:00 1:4 (1:4)  
9.10. NE Jiskra Zruč "B" - Kaňk "B" 15:00 14:00 7:0 (4:0)  
15.10. SO Nepoměřice - Jiskra Zruč "B" 16:00 14:30 2:6 (0:2)  
23.10. NE  Jiskra Zruč "B" - Rataje n. Sáz. 15:00 14:00 3:2 (1:2)  
30.10. NE Křesetice "B" - Jiskra Zruč "B" 14:30 15:30 4:0 (2:0)  
6.11. NE Jiskra Zruč "B"- Soběšín 14:00 13:00 5:0 (3:0)  
    ZIMNÍ PŘESTÁVKA        
Rozlosování IV. třída sk. B - JARO 2016 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  MARTIN HAVEL -  734 487 784
ŽLUTĚ OZNAČENY ZÁPASY CO SE KRYJÍ S A-TÝMEM
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
2.4. SO Rataje n. Sázavou - Jiskra Zruč "B" 16:30 15:00 6:2 (3:1) ZDE
10.4. NE Jiskra Zruč "B" - Sokol Malín "B" 15:00 14:00 1:0 (0:0) ZDE
16.4. SO Močovice  - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 2:3 (0:2)  ZDE
24.4. NE Jiskra Zruč "B" Kačina  15:00 14:00 7:2 (2:2) ZDE
30.4. SO Soběšín - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 0:3 (0:0) ZDE
8.5. NE Jiskra Zruč "B" - Nové Dvory "B" 15:00 14:00 5:4 (3:1) ZDE
15.5. NE Malešov "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 1:2pp (0:0) ZDE
22.5. NE Jiskra Zruč "B" - Křesetice "B" 15:00 14:00 6:0 (4:0) ZDE
- - VOLNO  - - - -
5.6. NE  Jiskra Zruč "B" - Kaňk "B" 15:00 14:00 14:0 (7:0) ZDE
11.6. SO Červené Janovice "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 0:5 (0:3) ZDE
- - LETNÍ PŘESTÁVKA - - - -
Rozlosování IV. třída sk. B - PODZIM 2015 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  MARTIN HAVEL -  734 487 784
ŽLUTĚ OZNAČENY ZÁPASY CO SE KRYJÍ S A-TÝMEM
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
23.8. NE Jiskra Zruč "B" - Červené Janovice "B" 15:00 14:00 6:2 (3:1) ZDE
30.8. NE Jiskra Zruč "B" - Rataje n. Sázavou 15:00 14:00 7:1 (2:0) ZDE
6.9. NE Sokol Malín "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:15 4:2 (1:0) ZDE
13.9. NE Jiskra Zruč "B" - Močovice  15:00 14:00 2:3pp(0:0) ZDE
19.9. SO Kačina - Jiskra Zruč "B" 16:30 15:00 4:0 (1:0) ZDE
27.9. NE Jiskra Zruč "B" - Soběšín 15:00 14:00 8:0 (4:0) ZDE
3.10. SO Nové Dvory "B"Jiskra Zruč "B" 16:00 14:30 1:2p. (0:1) ZDE
11.10. NE Jiskra Zruč "B" - Malešov "B" 15:00 14:00 6:0 (2:0) ZDE
18.10. NE Křesetice "B" - Jiskra Zruč "B" 15:30 14:00 6:2 (3:1) ZDE
25.10. - VOLNO - - - -
1.11. NE Kaňk "B" - Jiskra Zruč "B" 14:00 12:30 1:3 (1:1) ZDE
- - ZIMNÍ PŘESTÁVKA - - - -
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
22.3. NE Jiskra Zruč "B" - Nepoměřice 15:00 14:00 2:0 (1:0) ZDE
28.3. SO Močovice - Jiskra Zruč "B" 15:00 13:30 9:1 (4:1) ZDE
5.4. NE Jiskra Zruč "B" - Kačina 15:00 14:00 3:1 (1:0) ZDE
11.4. - Volno - - - -
19.4. NE Kaňk "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 0:2 (0:1) ZDE
26.4. NE Jiskra Zruč "B" - Č. Janovice "B" 15:00 14:00 4:1 (2:1) ZDE
2.5. SO  Soběšín - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:15 5:1 (2:1) ZDE
9.5. - Volno - - - -
17.5. NE Křesetice "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 7:0 (6:0) ZDE
24.5. NE Jiskra Zruč "B" - Malín "B" 15:00 14:00 1:3 (1:2) ZDE
30.5. SO Miskovice - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 15:1 (8:1) ZDE
7.6. NE Jiskra Zruč "B" - Malešov "B" 15:00 14:00 2:3 (2:3) ZDE
14.6. NE Zbraslavice "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:45 7:3 (3:2) ZDE
Rozlosování IV. třída sk. B - JARO 2015 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  J. VÁŇA - 606 191 203,  NEBO NA FCB či WEBU 
ŽLUTĚ OZNAČENY ZÁPASY CO SE KRYJÍ S A-TÝMEM
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
23.8. SO Nepoměřice - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 6:0 (4:0) ZDE
31.8. NE Jiskra Zruč "B" - Močovice 15:00 14:00 3:2pp ZDE
6.9. SO Kačina - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 3:0 (2:0) ZDE
13.9. - Volno - Jiskra Zruč "B" - - - -
21.9. NE Jiskra Zruč "B" - Kaňk "B" 15:00 14:00 0:3 (0:0)  
28.9. NE Č. Janovice "B" - Jiskra Zruč "B" 16:30 15:15 1:0 (0:0) ZDE
5.10. NE Jiskra Zruč "B" - Soběšín 15:00 14:00 6:1 (5:0) ZDE
11.10. - Volno - Jiskra Zruč "B" - - - zrušili B-tým
19.10. NE Jiskra Zruč "B" - Křesetice "B" 15:00 14:00 9:4 (5:2) ZDE
26.10. NE Malín "B" - Jiskra Zruč "B" 14:30 13:00 4:3 pp ZDE
2.11. NE Jiskra Zruč "B" - Miskovice 14:00 13:00 1:2 (0:2)  
9.11. NE Malešov "B" - Jiskra Zruč "B" 14:00 12:30 2:6 (1:4)  
16.11. NE Jiskra Zruč "B" - Zbraslavice "B" 13:30 12:30 4:1 (3:0)  
Rozlosování IV. třída sk. B - PODZIM 2014 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  J. VÁŇA - 606 191 203, L. ZACHARIÁŠ - 731 429 244 NEBO NA FCB či WEBU 
ŽLUTĚ OZNAČENY ZÁPASY CO SE KRYJÍ S A-TÝMEM
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
15.3. SO Přátelský zápas - Hulice - Jiskra Zruč "B" 10:30 9:50  1:2 (0:1) ZDE
23.3. NE Jiskra Zruč "B" - Suchdol "B" 15:00 14:00 1:3 (1:1) ZDE
30.3. NE Č. Janovice  - Jiskra Zruč "B" 16:00 14:45 4:0 (3:0) ZDE
6.4. NE Jiskra Zruč "B" - Hlízov 15:00 14:00 2:2 (0:2) ZDE
13.4. NE Jiskra Zruč "B" - Chotusice 15:00 14:00 1:4 (1:0) ZDE
20.4. NE Kluky - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 3:1 (0:1) ZDE
27.4. NE Jiskra Zruč "B" - Sedlec "B" 15:00 14:00 4:1 (1:1) ZDE
3.5. SO Záboří n. L. - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 3:2 (2:1) ZDE
11.5. NE Jiskra Zruč "B" - Bratčice 15:00 14:00 1:1 (1:0) ZDE
18.5. NE Paběnice "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 5:3 (2:1) ZDE
25.5. NE Jiskra Zruč "B" - Žleby 15:00 14:00 2:5 (1:3) ZDE
31.5. SO Křesetice - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 4:5 (2:5) ZDE
8.6. NE Jiskra Zruč "B" - Tupadly "B" 15:00 14:00 2:1 (1:0) ZDE
14.6. SO B. Podolí "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:20 13:3 (7:0) ZDE
Rozlosování III. třída - JARO 2014 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  P. SVATOŠ - 725 870 696, Z. LOUDA - 603 720 868 
ŽLUTĚ OZNAČENY ZÁPASY CO SE KRYJÍ S A-TÝMEM
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
28.7. NE přátelák - HNĚVKOVICE (III.třída) - JISKRA "B" 17:00 16:00 - NEHRÁNO
3.8. SO přátelák - JISKRA "A" - JISKRA "B" 17:00 16:00 5:3 (3:0)
25.8. NE Suchdol "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 3:4 (1:1) ZDE
1.9. NE Jiskra Zruč "B" - Č. Janovice  15:00 14:00 0:4 (0:1) ZDE
7.9. SO Hlízov - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 10:3 (5:2) ZDE
14.9. SO Chotusice - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:30 6:0 (5:0)  ZDE
22.9. NE Jiskra Zruč "B" - Kluky 15:00 14:00 4:2 (1:0) ZDE
29.9. NE Sedlec "B" - Jiskra Zruč "B" 16:30 15:00 1:0 (0:0) ZDE 
6.10. NE Jiskra Zruč "B" - Záboří n. L. 15:00 14:00 3:3 (2:2) 
ZDE
12.10. SO Bratčice - Jiskra Zruč "B" 16:00 14:15  0:2 (0:1)
 ZDE
20.10. NE Jiskra Zruč "B"- Paběnice "B" 15:00 14:00 3:0 (1:0) ZDE
26.10. SO Žleby - Jiskra Zruč "B" 14:30 12:45 5:2 (3:2) ZDE
3.11. NE Jiskra Zruč "B" - Křesetice 14:00 13:00 2:4 (0:1) ZDE
9.11. SO Tupadly "B" - Jiskra Zruč "B" 14:00 12:15 7:0 (4:0) ZDE 
17.11. NE Jiskra Zruč "B" - B. Podolí "B" 13:30 12:30 1:1 (0:1) ZDE 
Rozlosování - PODZIM 2013 DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY -  P. SVATOŠ - 725 870 696, Z. LOUDA - 603 720 868 
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
8.5. ST Soběšín - Jiskra "B" 17:00 15:30 1:8 (1:5) ZDE
30.3. SO
Jiskra "B" - Zbraslavice "B" 15:00  14:00 4:1 (1:0) ZDE
7.4. NE Zbýšov "B" - Jiskra "B" 16:30 14:30 9:0 (6:0) ZDE
13.4. SO Štrampouch - Jiskra "B"   16:30 
15:00 
0:0  ZDE 
 20.4. SO Jiskra "B" - Červené Janovice  17:00  16:00 2:0 (1:0)  ZDE
 28.4.  NE 
Křesetice "B" - Jiskra "B"   17:00 
 15:30 2:5 (2:1) ZDE
 4.5. SO
Jiskra "B" - Malín "B"  17:00  16:00 3:2 (1:0) ZDE
 22.5. ST 
Suchdol "C" - Jiskra "B"   18:00 
16:30 0:3 (0:1) ZDE
 18.5. SO 
Jiskra "B" - Močovice   17:00  16:00  1:0 (0:0)
ZDE
  25.5. 
SO 
Miskovice - Jiskra "B"  17:00  15:30 2:2 (2:1)  ZDE
 9.6. NE  Malešov "B" - Jiskra "B" 17:00  15:30 0:3 (0:3) ZDE
 15.6. SO 
Jiskra "B" - Nepoměřice 17:00  16:00  6:0 (2:0)
ZDE 
Rozlosování - JARO 2013
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
12.8. NE POHÁR OFS - PŘEDKOLO
Nepoměřice - Jiskra "B"
17:30
16:15
 2:7 (1:5)
ZDE
19.8. NE POHÁR OFS - 1. KOLO
 Jiskra "B" - Malešov (OP)
17:00 16:00  0:3 (0:2)
 ZDE
25.8. SO
Jiskra "B" - Soběšín  17:00 16:00
9:0 (4:0)
 ZDE
2.9. NE Zbraslavice "B" - Jiskra "B"  17:00 16:00
 2:1 (1:1)
 ZDE
8.9. SO
Jiskra "B" - Zbýšov "B"  17:00 16:00
5:0 (2:0)
 ZDE
15.9. SO Jiskra "B" - Štrampouch  16:30 15:30
 9:2 (6:1)
 ZDE
22.9. SO Č.Janovice - Jiskra "B"  16:30 15:15
 1:0 (0:0)
 ZDE
29.9. SO Jiskra "B" - Křesetice "B"  16:30 15:30
 5:0 (2:0)
 ZDE
7.10. NE Malín "B" - Jiskra "B"  16:00 14:30
5:4 (3:2)
 ZDE
13.10. SO Jiskra "B" - Suchdol "C"  16:00 15:00
7:0
 
20.10. SO
Močovice  - Jiskra "B" 15:30
14:00
6:0 (1:0)
 
27.10. SO
 Jiskra "B" - Miskovice  14:30 13:30
 4:1 (3:0)
ZDE
4.11. -
VOLNO - - - -
10.11. SO Jiskra "B" -  Malešov "B"  14:00 13:00
 3:0 (2:0)
 ZDE
17.11. SO Nepoměřice - Jiskra "B" 13:30
12:15
 1:7 (0:1)
ZDE 
Rozlosování - PODZIM 2012
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
1.4. NE Jiskra "B" - Miskovice 16:30 15:30  3:1 (3:0)
 ZDE
8.4. NE Malešov "B" - Jiskra "B" 16:30 15:00 2:0 (1:0)
ZDE
15.4. NE Jiskra "B" - Chotusice 17:00 16:00  3:2 (2:1)
 ZDE
21.4. SO Hlízov - Jiskra "B" 17:00  15:30 2:3 (1:1)
ZDE
29.4. NE Jiskra "B" - Kaňk "B" 17:00 16:00  9:0 (5:0)
ZDE
5.5. SO Soběšín - Jiskra "B" 17:00 15:00
0:3 (0:0)
ZDE
13.5. NE Jiskra "B" - Křesetice "B" 17:00 16:00  9:0 (7:0)
 ZDE
19.5. SO N. Dvory "B" - Jiskra "B" 17:00  15:30  2:1 (0:1)
ZDE
27.5. NE Malín "B" - Jiskra "B" 17:00  15:30  2:2 (0:1)
ZDE 
3.6. NE  Jiskra "B" - Církvice 17:00 16:00
 3:0 (2:0)
ZDE 
9.6. SO Nepoměřice - Jiskra "B" 17:00  15:30  2:7 (1:4)
ZDE 
Rozlosování - JARO 2012
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
28.8. NE PRVNÍ KOLO VOLNÉ - - - -
3.9. SO
Miskovice - Jiskra "B" 17:00  15:30  2:6 (1:3)
 ZDE
11.9. NE Jiskra "B" - Malešov "B" 17:00 16:00  3:0 (2:0)
ZDE
17.9. SO Chotusice - Jiskra "B"   16:30
15:00
 2:0 (1:0)
ZDE 
 25.9. NE
Jiskra "B" - Hlízov  16:30  15:30  4:2 (2:1)
ZDE 
 2.10. NE
Kaňk "B" - Jiskra "B" 16:00
 14:30  1:6 (1:2)
ZDE
 9.10. NE
Jiskra "B" - Soběšín  16:00  15:00  2:0 (2:0)
 ZDE
 16.10. NE
Křesetice "B" - Jiskra "B" 15:30
 14:00 1:5 (1:3)
 ZDE
 23.10. NE
Jiskra "B" - N. Dvory "B"  15:30  14:30 6:0 (3:0)
ZDE
30.10.
NE
Jiskra "B" - Malín "B"  14:30  13:30  5:1 (3:0)
ZDE
 5.11.  SO  Církvice - Jiskra "B" 14:00  12:30  2:2 (0:0)
 ZDE
 13.11. NE
Jiskra "B" - Nepoměřice  14:00  13:00  6:0 (4:0)
ZDE
Rozlosování - PODZIM 2011
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
20.3. NE
SEMIFINÁLE POHÁRU OFS
Malešov "A" - Jiskra "B"
12:00  10:30  5:0 (0:0)
 ZDE
27.3. NE PŘÁTELÁK - Hulice - Jiskra "B" 14:00 13:00 3:1 (0:1)
 ZDE
3.4. NE Zbraslavice "B" - Jiskra "B"   16:30
15:30
 4:0 (1:0)
 ZDE
 10.4. NE
Jiskra "B" - Malín "B"  16:30  15:30  4:2 (2:0)
 ZDE
 17.4. NE
Malešov "B" - Jiskra "B" 17:00
 15:30 1:0 (1:0)
ZDE
 24.4. NE
Jiskra "B" - Kaňk "B"  17:00  16:00 1:2 (1:0)
ZDE 
 30.4. SO
Nové Dvory "B" - Jiskra "B" 17:00
 15:30 1:6 (0:4)
ZDE
 8.5. NE
Jiskra "B" - Soběšín  17:00  16:00 4:0 (2:0)
ZDE
14.5.
SO
Rataje "B" - Jiskra "B"  17:00  15:30  1:6 (1:2)
 ZDE
 22.5.  NE  Jiskra "B" - Miskovice 17:00  16:00  3:1 (1:0)
ZDE
 28.5. SO
Nepoměřice - Jiskra "B"
 17:00  15:30 5:1 (3:0)
 ZDE
5.6. NE
VOLNO  -
 -  - -
9.6. ČT O 3. MÍSTO V POHÁRU OFS
Č. Janovice (III. třída) - Jiskra "B"
17:30  16:45  0:4 (0:2)
 ZDE
12.6.
NE
Křesetice "B" - Jiskra "B"  17:00
 15:30 3:1 (2:1)
 ZDE
 19.6. NE
Jiskra "B" - Hlízov  17:00  16:00 3:2 (2:1)
ZDE
Rozlosování - JARO 2011
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
29.8. NE Jiskra "B" - Zbraslavice "B"  17:00
16:00
2:2 (1:0)
ZDE
 5.9. NE
Malín "B" - Jiskra "B"  17:00  15:30 3:3 (1:2)
 ZDE
 12.9. NE
Jiskra "B" - Malešov "B" 17:00
 16:00 5:2 (2:2)
ZDE
 19.9. NE
Kaňk "B" - Jiskra "B"  16:30  15:00  3:0 kont.
ZDE
 26.9. NE
Jiskra "B" - Nové Dvory "B" 16:30
 15:30  6:1 (3:0)
 ZDE
 2.10. SO
Soběšín - Jiskra "B"  16:00  14:30 1:2 (1:0)
 ZDE
10.10.
NE
Jiskra "B" - Rataje "B"  16:00  15:00  3:5 (2:1)  ZDE
 16.10.  SO Miskovice - Jiskra "B" 15:30  14:00 0:1 (0:1)
ZDE
 24.10. NE
Jiskra "B" - Nepoměřice
 15:30  14:30 5:0 (1:0)
 ZDE
 31.10. NE
Č. Janovice "B" - Jiskra "B"  -
 -  Č. Janovice
se odhlásili
7.11.
NE
Jiskra "B" - Křesetice "B"  14:00
 13:00 2:1 (1:1)
  ZDE
 13.11. SO
Hlízov - Jiskra "B"  14:00  12:30  1:3 (0:0)
 ZDE
Rozlosování - PODZIM 2010
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
28.3. NE Jiskra "B" - Křesetice"B" 15:00 14:00  5:2 (3:1)
 ZDE
4.4. NE Sedlec "B" - Jiskra "B" 16:30 15:00 3:1 (1:0)
ZDE
11.4. NE Jiskra "B" - Malín "B" 16:30 15:30 6:1 (3:1) 
 ZDE
17.4. SO
Hlízov - Jiskra "B" 17:00 15:30 2:3 (1:2)
ZDE
25.4. NE
Jiskra "B" - Kácov "B" 17:00 16:00 2:1 (1:0)
 ZDE
2.5. NE Čer. Janovice "B" - Jiskra "B" 10:30 9:00 1:7 (0:5)
 ZDE
9.5. NE Jiskra "B" - Malešov "B"
17:00 16:00 2:4 (2:1)
ZDE
16.5. NE Kaňk "B" - Jiskra "B" 16:00 14:45  0:1 (0:0)
 ZDE
23.5 NE
Jiskra "B" - Miskovice
17:00 16:00 3:1 (1:1)
 ZDE
29.5. SO
Nepoměřice - Jiskra "B"
17:00 15:30  1:3 (1:1)
 ZDE
6.6. NE
Jiskra "B" - Nové Dvory "B" 17:00 16:00 11:1 (7:1)
  ZDE
12.6. SO
Rataje "B" - Jiskra "B"  17:00  15:30 5:1 (1:1)
 ZDE
20.6.  PÁ Jiskra "B" - Zbraslavice "B"  18:00  17:15 1:5 (0:2)
 ZDE
Rozlosování - JARO 2010
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
23.8. NE Křesetice"B" - Jiskra "B" 17:00 15:45 3:1 (0:1)
ZDE
30.8. NE Jiskra "B" - Sedlec "B" 17:00 16:15 4:3 (3:1)
ZDE
6.9. NE Malín "B" - Jiskra "B" 17:00 15:45 1:0 (0:0) 
ZDE
13.9. NE Jiskra "B" - Hlízov 17:00 16:15 4:1 (1:1)
 ZDE
19.9. SO Kácov "B" - Jiskra "B" 16:30 15:30 1:2 (0:1)
 ZDE
27.9. NE Jiskra "B" - Čer. Janovice "B" 16:30 15:45 7:2 (3:0)
ZDE
4.10. NE Malešov "B" - Jiskra "B"
16:00 14:50 2:5 (1:2)
ZDE 
11.10. NE Jiskra "B" - Kaňk "B" 16:00 15:15 7:1 (4:0)
ZDE
17.10 SO Miskovice - Jiskra "B"
15:30 14:20  2:0 (1:0)
ZDE
25.10. NE Jiskra "B" - Nepoměřice
14:30 13:45 2:1 (1:0)
 ZDE
31.10. SO Nové Dvory "B" - Jiskra "B" 14:00 12:50 0:3 (0:1)
 ZDE
8.11.  NE Jiskra "B" - Rataje "B"  14:00  13:15  2:3 (1:2)
 ZDE
15.11.  NE Zbraslavice "B" - Jiskra "B"  14:00  13:00 0:2 (0:1)
 ZDE
Rozlosování - PODZIM 2009
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
29.3. NE Jiskra "B" - Malín "B"
15:00 14:00  2:0 ( 0:0 )
ZDE
5.4. NE Nepoměřice - Jiskra "B" 16:30 15:00  2:0 ( 1:0 )
 ZDE
12.4. NE Jiskra "B" - Kácov "B" 16:30 15:30  5:0 ( 1:0 )
 ZDE
18.4. SO Soběšín - Jiskra "B" 17:00 15:30  2:1 ( 2:1 )  ZDE
26.4. NE Jiskra "B" - Malešov "B"
17:00 16:00 1:3 ( 1:1 )
 ZDE
2.5. SO Nové Dvory "B" - Jiskra "B" 17:00 15:30  6:1 ( 2:0 )
ZDE
10.5. NE Jiskra "B" - Hlízov
17:00 16:00 1:0 ( 0:0 )
 ZDE
17.5.  
NE Zbraslavice "B" - Jiskra "B" 17:00 15:30 1:1 ( 0:0 )
ZDE
24.5. NE Jiskra "B" - Kaňk "B"
17:00 16:00 3:1 ( 0:0 )
ZDE 
31.5. NE Křesetice "B" - Jiskra "B" 17:00 15:30 7:3 ( 3:1 )
 ZDE
7.6. NE Jiskra "B" - Čer. Janovice "B" 17:00 16:00  6:4 ( 3:1 )
 ZDE
14.6.  NE Sedlec "B" - Jiskra "B"  17:00  15:30 2:2 ( 0:0 )
 ZDE
20.6.  SO Jiskra "B" - Rataje "B"  17:00  16:00 2:1 ( 1:1)
ZDE
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
24.8. NE Malín "B" - Jiskra "B" 17:00 15:45  5:2 ( 2:1 )
ZDE
31.8. NE Jiskra "B" - Nepoměřice 17:00 16:30  0:7 ( 0:4 )
 ZDE
6.9. SO Kácov "B" - Jiskra "B" 17:00 16:15 3:2 ( 2:1 )   ZDE
14.9. NE Jiskra "B" - Soběšín 17:00 16:30 3:7 ( 1:5 )
ZDE
21.9. NE Malešov "B" - Jiskra "B"
16:30 15:30 2:0 ( 1:0 )
ZDE
28.9. NE Jiskra "B" - Nové Dvory "B" 16:30 16:00 1:1 ( 0:0 )
ZDE
4.10. SO Hlízov - Jiskra "B"
16:00 14:45 4:1 ( 0:1 )
ZDE
12.10. NE Jiskra "B" - Zbraslavice "B" 16:00 15:30 1:5 ( 0:1 )
ZDE
19.10. NE Kaňk "B" - Jiskra "B"
15:30 14:15  1:0 ( 0:0 )
 ZDE
26.10. NE Jiskra "B" - Křesetice "B" 14:30 14:00 0:2 ( 0:0 )
ZDE
2.11. NE Čer. Janovice "B" - Jiskra "B" 10:30 9:30 3:3 ( 1:2 )
ZDE
9.11.  NE Jiskra "B" - Sedlec "B"  14:00  13:30  3:3 ( 0:3 )  ZDE
15.11.  SO Rataje "B" - Jiskra "B"  13:30  12:15  1:2 ( 1:2 )
 ZDE
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
13.4. NE Jiskra "B" - Malešov "B" 16:30 16:00  1:1  (0:0)
ZDE 
20.4. NE Sedlec "B" - Jiskra "B" 17:00 16:00 1:0 (1:0)  ZDE 
27.4. NE Jiskra "B" - Kaňk "B"
17:00 16:30 1:0 (0:1)  ZDE 
4.5. NE Zbraslavice "B" - Jiskra "B" 17:00 16:15 3:1 (1:1)  ZDE 
11.5. NE Jiskra "B" - Nové Dvory "B"
17:00 16:30 3:6 (1:1)  ZDE 
18.5. NE Soběšín - Jiskra "B" 17:00 16:00 5:1 (2:0)  ZDE 
25.5. NE Jiskra "B" - Nepoměřice
17:00 16:30 2:5 (0:2)  -
1.6. NE Malín "B" - Jiskra "B" 17:00 16:00 4:0 (2:0)   -
8.6. NE Jiskra "B" - Rataje "B"
14:00 13:30  3:0 kont.
 -
15.6. NE Jiskra "B" - Kluky
17:00 16:30 0:7 (0:4)   -
21.6. SO Kácov - Jiskra "B" 17:00 16:15 6:0 (0:0)
ZDE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one