new.JPG

ROZLOSOVÁNÍ PRODIET 1. B-třída sk. C - PODZIM 2018

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - ZDENĚK LOUDA - 603 720 868, MICHAL VÁŇA - 736 469 836
Datum Den Kolo Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
25.8. SO 1. AFK Sadská - Jiskra Zruč "A" 17:00 13:30 0:2 (0:0) ZDE
1.9. SO 2. Jiskra Zruč "A" - TJ Pátek 17:00 15:30 0:1pp ZDE
9.9. NE 3. Fotbal Hlízov - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 1:0 (0:0) ZDE
15.9. SO 4. Jiskra Zruč "A" - TJ Slavoj Vrdy 17:00 15:30 2:0 (1:0) ZDE
22.9. SO 5. FK Loučeň 1893  - Jiskra Zruč "A" 16:30 14:00 3:0 (0:0) ZDE
29.9. SO 6. Jiskra Zruč "A" - SK Městec Králové 16:30 15:00 2:1 (0:1) ZDE
7.10. NE 7. TJ Sokol Škvorec - Jiskra Zruč "A" 16:00 14:30 2:0 (0:0) ZDE
13.10. SO 8. Jiskra Zruč "A" - FC Bílé Podolí 16:00 14:30 5:2 (1:1) ZDE
21.10. NE 9. SK Sokoleč - Jiskra Zruč "A"  15:30 13:30 3:4pp ZDE
27.10. SO 10. Jiskra Zruč "A" - TJ Liblice 15:30 14:00 3:0 (3:0) ZDE
3.11. SO 11. FK Kavalier Sázava - Jiskra Zruč "A" 14:00 12:00 0:2 (0:0) ZDE
10.11. SO 12. Jiskra Zruč "A" - FK Uhl. Janovice 14:00 12:30 2:3pp ZDE
18.11. NE 13. AFK Pečky - Jiskra Zruč "A" 13:30 11:30 0:1 (0:1) ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA 2018
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
21.7. SO Jiskra - Slavoj Vrdy (1.B-třída) 17:00 16:00 4:4 (1:1) ZDE
5.8. NE Jiskra - Paběnice (OP) 17:00 16:00 6:3 (3:2) ZDE
12.8. NE Jiskra - Zbraslavice (OP) 18:00 17:00 3:4 (2:2) ZDE
18.8. SO Ostrá "B" (1.B-třída) - Jiskra  10:00 8:30 2:5 (2:3) ZDE
19.8. NE FK Dobřejovice "B" - Jiskra Zruč "B" 17:00 15:00 3:4 (2:0) ZDE
ROZLOSOVÁNÍ PRODIET 1. B-třída sk. D - JARO 2018

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
Datum Den Kolo Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
24.3. SO 14. Mnichovice - Jiskra Zruč "A" 13:00 11:00 5:1 (2:1) ZDE
31.3. SO 15. Jiskra Zruč "A" - FK Říčany 15:00 13:30 1:0pp (0:0) ZDE
7.4. SO 16. Spartak Průhonice - Jiskra Zruč "A" 16:30 14:30 2:3pp (2:1) ZDE
14.4. SO 17. Jiskra Zruč "A" - Struhařov 16:30 15:00 0:1 (0:0) ZDE
22.4. NE 18. Maršovice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 4:3 (2:2) ZDE
28.4. SO 19. Jiskra Zruč "A" - Sokol Kondrac 17:00 15:30 0:2 (0:0) ZDE
5.5. SO 20. Slavia Jesenice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 2:1 (1:0) ZDE
12.5. SO 21. Jiskra Zruč "A" - Sokol Teplýšovice 17:00 15:30 2:4 (1:1) ZDE
19.5. SO 22. AFK Kácov - Jiskra Zruč "A"  17:00 15:30 1:0 (1:0) ZDE
26.5. SO 23. Jiskra Zruč "A" - TJ Kunice 17:00 15:30 2:1 (1:0) ZDE
2.6. SO 24. Sokol Zvole - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 1:2 (0:0) ZDE
9.6. SO 25. FK Týnec n. Sáz. - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 1:2pp (0:0) ZDE
16.6. SO 26. Jiskra Zruč "A" - Sokol Miřetice 17:00 15:30 1:0 (0:0) ZDE
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2018
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
3.2. SO  Jiskra Zruč - Paběnice (OP) 16:00 14:00 2:4 (1:3) ZDE
11.2. NE Vlašim (dorost) - Jiskra Zruč 13:00 11:00 0:4 (0:3) ZDE
17.2. SO Slavoj Vrdy (OP) - Jiskra Zruč 16:00 14:00 1:3 (1:3) ZDE
11.3. NE Jiskra Zruč - Kožlí 14:00 13:00 5:5 (1:3) ZDE
18.3. NE Jiskra Zruč - Uhlířské Janovice 14:00 13:00   ZRUŠENO
ROZLOSOVÁNÍ PRODIET 1. B-třída sk. D - PODZIM 2017

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
Datum Den Kolo Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
26.8. SO 1. Jiskra Zruč "A"- Mnichovice 17:00 15:45 3:2 (1:2) ZDE
2.9. SO 2. FK Říčany - Jiskra Zruč "A" 17:00 14:00 3:2 (1:1) ZDE
9.9. SO 3. Jiskra Zruč "A" - Spartak Průhonice 17:00 15:45 4:3pp (1:1) ZDE
17.9. NE 4. Struhařov - Jiskra Zruč "A" 15:00 13:00 5:0 (2:0) ZDE
23.9. SO 5. Jiskra Zruč "A" - Maršovice 16:30 15:15 5:3 (0:0) ZDE
1.10. NE 6. Sokol Kondrac - Jiskra Zruč "A" 16:00 14:00 4:2 (1:1) ZDE
7.10. SO 7. Jiskra Zruč "A" - Slavia Jesenice 16:00 14:45 0:2 (0:0) ZDE
14.10. SO 8. Sokol Teplýšovice - Jiskra Zruč "A" 15:30 13:30 3:1 (3:0) ZDE
21.10. SO 9. Jiskra Zruč "A"AFK Kácov  15:30 14:15 2:1 (1:0) ZDE
28.10. SO 10. TJ Kunice - Jiskra Zruč "A" 10:15 8:30 2:3pp (1:2) ZDE
4.11. SO 11. Jiskra Zruč "A" - Sokol Zvole 14:00 12:45 2:1pp (1:0) ZDE
11.11. SO 12. Jiskra Zruč "A" - FK Týnec n. Sáz. 14:00 12:45 0:1 (0:0) ZDE
19.11. NE 13. Sokol Miřetice  - Jiskra Zruč "A" 13:30 11:30 4:1 (3:1) ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA 2017
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
- - - - - -
23.7. NE Jiskra Zruč - Leština (1.A-třída) 17:00 16:00 6:6 (1:3)  
29.7. SO Jiskra Zruč - Čáslav "B" (1. B-třída) - - zápas ZRUŠEN!!!
5.8. SO Jiskra Zruč - Vlašim - Dorost 17:00 16:00 8:6 (2:3)  
13.8. NE Jiskra Zruč - Malešov (OP) - - zápas ZRUŠEN!!!
19.8. SO Jiskra Zruč - Hlízov (1.B-třída) 17:00 16:00 1:1 (0:1) ZDE
26.8.  SO Jiskra Zruč - Mnichovice 17:00 15:30   1. KOLO B-třídy
-  - - - - - -
ROZLOSOVÁNÍ FITPARTNER GASTRO 1. B-třída sk. D - JARO 2017

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
DATUMY NEJSOU SMĚRODATNÉ, BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZAČÁTKEM SOUTĚŽE
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
25.3. SO Jiskra Zruč "A"- Neveklov 15:00 14:00 1:0 (1:0) ZDE
2.4. NE  AFK Kácov - Jiskra Zruč "A" 16:30 14:30 4:1 (2:1) ZDE
8.4. SO Jiskra Zruč "A" - Miřetice 17:00 15:00 3:1 (1:1) ZDE
15.4. SO Jiskra Zruč "A" - Maršovice 17:00 14:30 5:2 (1:0) ZDE
23.4. NE Jankov- Jiskra Zruč "A" 17:00 15:15 1:7 (0:3) ZDE
29.4. SO Jiskra Zruč "A" - Sedlec-Prčice 17:00 14:00 3:1 (0:0) ZDE
6.5. SO Spartak Průhonice - Jiskra Zruč "A" 17:00 14:45 5:1 (3:0) ZDE
13.5. SO Jiskra Zruč "A" - Uhl. Janovice 17:00 14:30 3:4p. (2:3) ZDE
20.5. SO FC Jílové - Jiskra Zruč "A" 17:00 14:15 1:2p. (1:1) ZDE
27.5. SO Jiskra Zruč "A" - Týnec nad Sázavou 17:00 13:30 3:1 (2:0) ZDE
4.6. NE Sokol Kondrac - Jiskra Zruč "A" 17:00 12:45 3:2p. (1:1) ZDE
10.6. SO Jiskra Zruč "A" - Teplýšovice 17:00 12:00 3:4 (2:3) ZDE
17.6. SO Vyšehořovice  - Jiskra Zruč "A" 17:00 14:30 7:1 (3:1) ZDE
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2017
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
- - - - - -
4.2. SO Čáslav "B" - Jiskra Zruč 16:00 14:00 5:5 ZDE
12.2. NE Kácov "A" - Jiskra Zruč 17:00 15:30 2:2 ZDE
25.2. SO Jiskra Zruč - Kácov "B"  13:00 11:30 4:5 ZDE
4.3. SO Jiskra Zruč - Kožlí "A" 15:00 13:00 6:2 ZDE
11.3. SO Viktoria Sedlec - Jiskra Zruč - - Nehráno  
18.3.  SO Jiskra Zruč - Tupadly 14:00 13:00 1:3 ZDE
25.3.  SO Jiskra Zruč - Neveklov 15:00 13:30   1. KOLO B-třídy
ROZLOSOVÁNÍ FITPARTNER GASTRO 1. B-třída sk. D - PODZIM 2016

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
DATUMY NEJSOU SMĚRODATNÉ, BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZAČÁTKEM SOUTĚŽE
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
27.8. SO Neveklov - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 0:1 (0:0) ZDE
3.9. SO Jiskra Zruč "A" - AFK Kácov 17:00 15:45 1:2 (1:1) ZDE
11.9. NE Miřetice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 2:1 (0:1) ZDE
18.9. NE Maršovice - Jiskra Zruč "A" 16:30 14:30 4:6 (1:5) ZDE
24.9. SO Jiskra Zruč "A" - Jankov 16:30 15:15 1:4 (0:1) ZDE
2.10. NE Sedlec-Prčice - Jiskra Zruč "A" 16:00 14:00 2:4 (1:3) ZDE
8.10. SO Jiskra Zruč "A" - Spartak Průhonice 16:00 14:45 0:3 (0:1) ZDE
16.10. NE Uhl. JanoviceJiskra Zruč "A" 16:00 14:30 4:1 (3:0) ZDE
22.10. SO Jiskra Zruč "A" - FC Jílové 15:30 14:15 0:4 (0:1) ZDE
29.10. SO Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč "A" 14:30 13:30 1:3 (0:2) ZDE
5.11. SO Jiskra Zruč "A" - Sokol Kondrac 14:00 12:45 2:3 (2:1) ZDE
12.11. SO Teplýšovice - Jiskra Zruč "A" 14:00 12:00 6:2 (4:0) ZDE
19.11. SO Jiskra Zruč "A" - Vyšehořovice  13:30 12:30 1:4 (0:1) ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA 2016
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
- TRENINKY PÁTEK NA HŘIŠTI 19:00 -    
30.7. SO Malešov - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 2:5 (0:1) ZDE
31.7. NE Jiskra Zruč "B" - Hněvkovice 17:00 16:00 nehráno -
6.8. SO Jiskra Zruč "B" - SK Kožlí "B" 17:00 16:00 21:4 (9:1) ZDE
13.8. SO Jiskra Zruč “A“ – Dolní Kralovice 17:00 16:00 6:0 (3:0) ZDE
- - -- - - - -
ROZLOSOVÁNÍ 1. B-třída sk. D - JARO 2016

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
 
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
27.3. NE Jawa Divišov - Jiskra Zruč "A" 15:00 13:00 2:0 (2:0) ZDE
2.4. SO Týnec Nad Sázavou - Jiskra Zruč "A" 16:30 13:30 1:2 (0:0) ZDE
9.4. SO Jiskra Zruč "A" - Teplýšovice 16:30 15:30 2:2 (2:2) ZDE
17.4. NE Zdislavice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 3:7 (1:4) ZDE
23.4. SO Jiskra Zruč "A" - Uhl. Janovice 17:00 16:00 3:0 (1:0) ZDE
30.4. SO Sokol Zvole - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 3:1 (1:1) ZDE
7.5. SO Jiskra Zruč "A" - Spartak Průhonice 17:00 16:00 8:0 (2:0) ZDE
15.5. NE Viktoria Vestec - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 4:0 (1:0) ZDE
21.5. SO Jiskra Zruč "A" - Sokol Kondrac 17:00 16:00 1:2 (1:1) ZDE
29.5. NE Sokol Miřetice- Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 3:2 (1:1) ZDE
4.6. SO Jiskra Zruč "A" - TJ Sokol Jankov 17:00 16:00 4:2 (2:1) ZDE
11.6. SO FK Říčany - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:00 4:3 (2:0) ZDE
19.6. NE Jiskra Zruč "A" - Jiskra Struhařov  17:00 16:00 4:0 (2:0) ZDE
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2016
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
- TRENINKYSTŘEDA A PÁTEK na UMT 19:00 - SOBOTA 10:00 na UMT
30.1. SO Jiskra Zruč - Kutná Hora "B"  14:00 12:00  7:0 (3:0) ZDE
6.2. SO Jiskra Zruč - Malešov  16:00 14:00 0:2 (0:1) ZDE
13.2. SO Zbýšov - Jiskra Zruč 16:00 14:00 0:6 (0:3) ZDE
27.2. SO Tupadly - Jiskra Zruč 16:00 14:00 2:3 (1:1) ZDE
6.3. NE Vlašim U-17 - Jiskra Zruč 9:00 8:00 0:1 (0:1) ZDE
13.3.  NE  Jiskra Zruč - Kácov B  15:00  13:30 3:1 (0:0) ZDE
 19.3.  SO  Jiskra Zruč - Trhový Štěpánov  14:00 13:00 0:2 (0:0) ZDE
ROZLOSOVÁNÍ 1. B-třída sk. D - PODZIM 2015

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
 
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
22.8. SO Jiskra Zruč "A" - Jawa Divišov  17:00 15:45 2:5 (2:2) ZDE
29.8. SO Jiskra Zruč "A" - Týnec Nad Sázavou 17:00 15:45 2:1 (1:0) ZDE
5.9. SO Teplýšovice - Jiskra Zruč "A"  17:00 15:15 2:1p. (1:1) ZDE
12.9. SO Jiskra Zruč "A" - Zdislavice 17:00 15:45 6:0 (4:0) ZDE
19.9. SO Uhl. Janovice - Jiskra Zruč "A" 16:30 15:00 0:3 (0:2) ZDE
26.9. SO Jiskra Zruč "A" - Sokol Zvole 16:30 15:00 10:0 (3:0) ZDE
3.10. SO Spartak PrůhoniceJiskra Zruč "A" 16:00 14:15 3:2p. (1:1) ZDE
10.10. SO Jiskra Zruč "A" - Viktoria Vestec 16:00 14:45 2:3 (1:3) ZDE
18.10. NE Sokol Kondrac - Jiskra Zruč "A" 15:30 14:00 2:3p. (1:1) ZDE
24.10. SO Jiskra Zruč "A" - Sokol Miřetice 14:30 13:15 8:0 (3:0) ZDE
1.11. NE TJ Sokol Jankov - Jiskra Zruč "A" 14:00 12:00 2:1 (1:1) ZDE
7.11. SO Jiskra Zruč "A" - Říčany 14:00 12:45 0:3 (0:0) ZDE
15.11. NE Jiskra Struhařov - Jiskra Zruč "A" 13:30 11:45 5:1 (2:1) ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA 2015
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
ÚTERÝ a PÁTEK TRÉNINKY  18:30 18:20 -
 -  - SOBOTA TRÉNINKY 10:00 9:50 - -
26.7. NE Kácov “B“ (OP) Jiskra Zruč "A" 17:00 15:45 1:2 (0:1) ZDE
9.8. NE Superpohár OFS
Jiskra Zruč "A" - Uhl. Janovice"B" 
16:00 14:45 2:3 (1:3)
 
ZDE
22.8. SO 1. KOLO B-třídy
Jiskra Zruč "A" - Jawa Divišov 
17:00 15:45 2:5 (2:2) ZDE
             
ROZLOSOVÁNÍ OP- JARO 2015

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
 
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
21.3. SO Jiskra Zruč "A" - Kutná Hora "B"  15:00 14:00 2:1 (2:0) ZDE
28.3. SO Paběnice - Jiskra Zruč "A" 15:00 13:30 0:3 (0:3) ZDE
4.4. SO Jiskra Zruč "A" - Slavoj Vrdy 16:30 15:30 1:0 (1:0) ZDE
11.4. SO Jiskra Zruč "A" - Chotusice 16:30 15:30 7:0 (2:0) ZDE
18.4. SO Vi. Sedlec - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 2:1pp (0:0) ZDE
25.4. SO Jiskra Zruč "A" - Sokol Kaňk 17:00 16:00 2:1 (1:0) ZDE
2.5. SO Sázava "B" - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 0:3 (0:1) ZDE
9.5. SO Jiskra Zruč "A" - Zbýšov 17:00 16:00 4:0 (1:0) ZDE
17.5. NE Uhl. Janovice "B" - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 1:4 (0:1) ZDE
23.5. SO Jiskra Zruč "A" - Sokol Malín 17:00 16:00 5:2 (3:0) ZDE
31.5. NE Star Tupadly - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:15 1:0 (0:0) ZDE
6.6. SO Jiskra Zruč "A" - Malešov 17:00 16:00 1:0 (0:0) ZDE
13.6. SO Zbraslavice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 2:3 (2:1) ZDE
 
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2015
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
STŘEDA a PÁTEK TRÉNINKY NA UMT 19:00 18:50 -
 -  - SOBOTA TRÉNINKY STADIÓN 14:30 14:20 - -
28.2. SO Dolní Kralovice (OP - Benešov) - Jiskra Zruč "A" 15:00 14:45 0:1 (0:0) ZDE
7.3. SO Jiskra Zruč "A"+"B" – Kácov “B“ (III.třída) 15:00 14:00 4:1 (3:0) ZDE
8.3. NE Hulice (VI.třída) - Jiskra Zruč "B"+ "A" 14:00 12:45 2:8 (1:5) ZDE
21.3. SO 1. KOLO OP – Jiskra Zruč "A" - Kutná Hora "B" 15:00 14:00 2:1 (2:0) ZDE
ROZLOSOVÁNÍ OP- PODZIM 2014

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
pozn. Chotusice a Sázava B mohou na základě hlášenek změnit termín domácího zápasu na neděli. 
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
23.8. SO Kutná Hora "B" - Jiskra Zruč "A"  17:00 15:30 1:2 (1:1) ZDE
30.8. SO Jiskra Zruč "A" - Paběnice 17:00 16:00 7:1 (2:0) ZDE
6.9. SO Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 2:1 pp ZDE
14.9. NE Chotusice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 1:3 (0:3) ZDE
20.9. SO Jiskra Zruč "A" - Vi. Sedlec 16:30 15:30 1:3 (1:1) ZDE
27.9. SO Sokol Kaňk - Jiskra Zruč "A" 16:30 15:00 0:3 (0:1) ZDE
4.10. SO Jiskra Zruč "A" - Sázava "B" 16:00 15:00 3:0 (3:0) ZDE
11.10. SO Zbýšov - Jiskra Zruč "A" 16:00 14:30 4:2 (0:2) ZDE
18.10. SO Jiskra Zruč "A" - Uhl. Janovice "B" 15:30 14:30 3:2 (3:1) ZDE
25.10. SO Sokol Malín - Jiskra Zruč "A" 14:30 13:00 2:0 (1:0) ZDE
1.11. SO Jiskra Zruč "A" - Star Tupadly 14:00 13:00 1:0 (0:0) ZDE
8.11. SO Malešov - Jiskra Zruč "A" 14:00 12:30 0:2 (0:0) ZDE
15.11. SO Jiskra Zruč "A" - Zbraslavice 13:30 12:30 1:3 (1:1) ZDE
 
LETNÍ PŘÍPRAVA 2014
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
ÚTERÝ a PÁTEK TRÉNINKY NA STADIÓNĚ 18:30 18:15 -
 -  - SOBOTA TRÉNINKY STADIÓN 9:45 9:30 - -
2.8. SO Jiskra Zruč "B" – Tři Dvory (III.třída - Kolín) 17:00 16:00 2:2 (2:1) ZDE
9.8. SO Jiskra Zruč "A" – Dolní Kralovice (OP - Benešov) 17:00 16:00 0:5 (0:3) ZDE
10.8. NE Jiskra Zruč "B" – Kácov “B“ (III.třída) 17:00 16:00 1:2 (1:0) ZDE
16.8. SO Jiskra Zruč "A"+ "B" – Miřetice (1.B-třída) 17:00 16:00 5:3 (3:1) ZDE
17.8. NE Pohár OFS – Církvice - Jiskra Zruč "B"+"A" 17:00 15:30 8:2 (2:2)  
 
ROZLOSOVÁNÍ OP- JARO 2014

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
 
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
22.3. SO Jiskra Zruč "A" - Malín  15:00 14:00 1:1 (0:1) ZDE
30.3. NE Uhl. Janovice "B" - Jiskra Zruč "A" 16:00 14:30 3:4 (2:2) ZDE
5.4. SO Jiskra Zruč "A" - Malešov 16:30 15:30 1:1 (0:0) ZDE
12.4. SO Jiskra Zruč "A" - Zbraslavice 16:30 15:30 3:1 (1:1) ZDE
19.4. SO Zbýšov - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 1:1 (0:1) ZDE
26.4. SO Jiskra Zruč "A" - Vi.Sedlec 17:00 16:00 6:1 (2:1) ZDE
4.5. NE Sázava "B" - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 3:0 (1:0) ZDE
10.5. SO Jiskra Zruč "A" - Kácov 17:00 16:00 0:1 (0:1) ZDE
17.5. SO Paběnice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 1:3 (0:2) ZDE
24.5. SO Jiskra Zruč "A" - Nové Dvory 17:00 16:00 1:1 (1:0) ZDE
1.6. NE Tupadly - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 3:0 (1:0) ZDE
7.6. SO Jiskra Zruč "A" - Kaňk 17:00 16:00 4:2 (3:0) ZDE
14.6. SO Vrdy - Jiskra Zruč "A"  17:00 15:30 2:2 (2:2) ZDE
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2014
DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836
 
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
- ST KAŽDOU STŘEDU TRÉNINK UMĚLKA ZRUČ 20:00 19:45 - -
- KAŽDÝ PÁTEK TRÉNINK UMĚLKA ZRUČ 19:00 18:50 - -
25.1. SO Zdislavice (1. B-třída) - Jiskra Zruč "A"  15:00 13:45 5:3 (0:3) ZDE
2.2. NE Jiskra Zruč "A" - St. Dorost Vlašim (Krajsky přebor) 17:00 15:45 1:1 (1:0) ZDE
8.2. SO Pacov (Krajsky přebor) - Jiskra Zruč "A"  15:00 13:45 0:4 (0:3) ZDE
15.2. SO VOLNO - - - -
22.2. SO Jiskra Zruč "A" - Kácov (OP) 15:00 13:45 0:1 (0:0) ZDE
2.3. NE Kondrac (1. B-třída) - Jiskra Zruč "A" 13:00 11:45 1:7 (0:3) ZDE
8.3. SO Jiskra Zruč "A" - Miřetice (1. B-třída) 14:00 12:45 3:1 (2:1) ZDE
15.3. SO Jiskra Zruč "A"  - Ledeč n.S. (1.A-třída)  10:30 9:30 2:2 (0:0) ZDE
- - - - - - -
 
 
ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2013

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836


Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
24.8. SO Malín - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 3:3 (1:0) ZDE
31.8. SO Jiskra Zruč "A" - Uhl. Janovice "B" 17:00 16:00 2:1 (1:0) ZDE
7.9. SO Malešov - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:30 0:1 (0:0) ZDE
14.9. SO Zbraslavice - Jiskra Zruč "A" 17:00 15:45 3:2 (1:1) ZDE
21.9. SO Jiskra Zruč "A" - Zbýšov 16:30 15:30 3:0 (0:0) ZDE
28.9. SO Sedlec - Jiskra Zruč "A" 16:30 15:00 0:1 (0:0) ZDE
5.10. SO Jiskra Zruč "A" - Sázava "B" 16:00 15:00 9:0 (6:0) ZDE
12.10. SO Kácov - Jiskra Zruč "A" 13:00 11:45 0:4 (0:1) ZDE
19.10. SO Jiskra Zruč "A" - Paběnice 15:30 14:30 1:0 (0:0) ZDE
27.10 NE Nové Dvory - Jiskra Zruč "A" 14:30 13:00 1:2 (0:1) ZDE
2.11. SO Jiskra Zruč "A" - Tupadly 14:00 13:00 3:2 (1:1) ZDE
9.11. SO Kaňk - Jiskra Zruč "A" 14:00 12:30 0:2 (0:1) ZDE
16.11. SO Jiskra Zruč "A" - Vrdy 13:30 12:30 8:0 (5:0) ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA 2013
Datum Den AKCE - ZÁPAS Začátek Sraz
28.7. NE HNĚVKOVICE (III. třída) vs. JISKRA "B"   - -
3.8. SO JISKRA "A" (OP) vs. JISKRA "B  (III. třída) 5:3 (3:0) -
10.8. SO JISKRA "A" vs. KÁCOV (OP) 1:4 (0:1) ZDE
17.8.  SO POHÁR OFS - HLÍZOV (III. třída) vs. JISKRA 0:15 (0:6) ZDE
- - -  - -
ROZLOSOVÁNÍ - JARO 2013

DOTAZY ČI OMLUVENKY NA ZÁPASY - M. VÁŇA - 736 469 836


Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
1.5. ST Zdislavice - Jiskra 17:00 15:30 1:3 (1:1) ZDE
31.3. NE Jiskra - Jesenice 15:00 14:00 
2:3 (0:1) ZDE
6.4. SO Suchdol - Jiskra 16:30  15:00  5:0 (2:0) ZDE
13.4. SO Poříčí n. Sáz. - Jiskra 16:30 14:30 
5:0 (2:0) ZDE
21.4. NE Jiskra - Teplýšovice 17:00 16:00 
3:1 (0:0) ZDE
27.4. SO Stří. Skalice - Jiskra 17:00 15:00 
3:3 (1:1) ZDE
5.5. NE Jiskra - Kondrac 17:00  16:00 5:1 (2:0) ZDE
11.5. SO Uhl. Janovice - Jiskra 17:00  15:30 4:0 (1:0) 
ZDE
19.5. NE Jiskra - Nespeky 17:00  16:00 2:1 (2:0) ZDE
26.5. NE Kunice B - Jiskra 17:00 15:00 
4:1 (3:0) ZDE
2.6. NE Jiskra - Chotýšany 17:00 16:00 
4:0 (2:0) ZDE
9.6. NE Struhařov - Jiskra 15:00 13:00 
6:0 (2:0) ZDE
16.6. NE Jiskra - Průhonice 17:00 16:00 
4:1 (2:1) ZDE
ROZLOSOVÁNÍ - TURNAJ ČERVENÉ PEČKY
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
26.1. SO
Jiskra - U. Janovice (1.B-třída) 12:00 10:00
5:1 (2:0)  ZDE 
10.2. NE
Jiskra - Č. Pečky (1.A-třída)
12:00 10:00
1:0 (0:0) ZDE 
16.2. SO
Jiskra - Zásmuky (1.A-třída) 14:00  12:00 4:1 (1:1)  ZDE
24.2. NE
Jiskra - Poříčany (1.B-třída) 14:00 12:00
4:2 (3:1)  ZDE 
3.3. NE
Jiskra - Bílé Podolí (1.B-třída) 14:00 12:00
1:3 (1:3)   ZDE  
16.3. SO Jiskra - Suchdol (1.B-třída) 17:00 15:00  0:3 (0:0)  ZDE 
ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2012

Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
26.8. NE Jiskra - Zdislavice 17:00 15:30
 0:4 (0:2)
 ZDE
1.9. SO Jesenice - Jiskra 17:00 15:15
 2:1 (0:1)
ZDE
9.9. NE Jiskra - Suchdol 17:00  15:30  0:2 (0:2)
 ZDE
15.9. SO Jiskra - Poříčí n. Sáz. 13:30 12:30
 1:4 (1:0)
ZDE
22.9. SO Teplýšovice - Jiskra 16:30 15:00
 5:0 (1:0)
ZDE
30.9. NE Jiskra - Stří. Skalice 16:30 15:30
1:2 (1:2)
 ZDE
7.10. NE Kondrac - Jiskra 16:00  14:14  4:2 (3:1)
ZDE
14.10. NE Jiskra - Uhl. Janovice 16:00  15:00 0:3 (0:2)
ZDE 
20.10. SO Nespeky - Jiskra 15:30  13:30  0:0 ZDE 
24.11. NE Jiskra - Kunice B 13:30 12:30
3:10 (2:2)
ZDE
4.11. NE Chotýšany - Jiskra 14:00 12:30
 1:1 (0:1)
 ZDE
11.11. NE Jiskra - Struhařov 14:00 13:00
 2:2 (0:2)
 ZDE
17.11. SO Průhonice - Jiskra 13:30 11:30
3:1 (1:1)
 ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA 2012
Datum Den AKCE - ZÁPAS
Začátek Výsledek
4.8. SO JISKRA - PABĚNICE  (OP) 17:00 12:3 (4:3)
11.8. SO ZBRASLAVICE (OP) vs. JISKRA
17:00 0:4 (0:2) 
17.8. JISKRA vs. OSTŘEDEK (III.třída)
18:00
 8:1 (5:0)
ROZLOSOVÁNÍ - JARO 2012

Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
24.3. SO Zbýšov - Jiskra  15:00  13:30  0:4 (0:2) ZDE
31.3. SO Jiskra - Malešov
 16:30  15:30  2:0 (1:0)
ZDE
7.4. SO Sedlec - Jiskra
16:30
 15:00 3:0 (2:0)
 ZDE
14.4. SO Jiskra - Žleby
 16:30  15:30 4:1 (2:0)
 ZDE
22.4. NE Uhl. Janovice "B" - Jiskra
17:00
 15:45  2:3 (1:1)
ZDE
28.4. SO Jiskra - Kaňk
17:00
 16:00  5:3 (2:1)
 ZDE
5.5. SO Paběnice  - Jiskra
 17:00  15:00  1:2 (0:2)
ZDE
8.5. ÚT Pohár OFS: Jiskra - Paběnice
17:00 16:00  1:4 (0:2)
ZDE
12.5. SO Jiskra - Křesetice
 17:00  16:00  9:0 (7:0)
 ZDE
20.5. NE N. Dvory - Jiskra
 17:00 15:30
 2:1 (1:1)
 ZDE
26.5. SO Malín - Jiskra
 17:00  15:30 4:1 (1:1)
ZDE
2.6. SO Jiskra - Vrdy
 17:00 16:00
1:2 (1:0)
ZDE 
6.6 ST Pohár OFS Jiskra - Vrdy 18:00 17:00 5:3 (2:3) ZDE
10.6. NE H. Bučice - Jiskra
 17:00  15:30  0:3 (0:0)
ZDE
16.6. SO Jiskra - Suchdol
 17:00 16:00
1:7 (1:4)
ZDE
ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012
Datum Den AKCE - ZÁPAS
Začátek Výsledek
18.2. SO JISKRA - KUTNÁ HORA B  (III. třída) UMT KH
 0:2 (0:0)
25.2. SO JISKRA vs. VLAŠIM DOROST
 (Krajský přebor)
UMT VLAŠIM 3:5 (0:4)
26.2. NE JISKRA vs. VRDY (OP)
UMT KH 2:2 (0:1)
3.3. SO TEPLÝŠOVICE (I.Btřída) - JISKRA UMT VOTICE 6:3 (1:1)
10.3.
SO TŘI DVORY (III. třída) - JISKRA TŘI DVORY
2:4 (1:3)
17.3. SO JISKRA "B" - HULICE (IV. třída) ZRUČ
6:2 (1:0)
18.3. NE NOVÉ DVORY (OP) - JISKRA N. DVORY 2:2 (1:1)
ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2011
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
27.8. SO Jiskra - Zbýšov
17:00 16:00  2:2 (0:1)
ZDE
3.9. SO Malešov - Jiskra 17:00 15:30  1:2 (0:2)
ZDE
7.9. ST Pohár OFS
Jiskra - Malín (OP)
17:00 16:00  2:2 (1:1)
ZDE 
10.9. SO Jiskra - Sedlec
17:00 16:00 4:2 (3:0)
 ZDE
17.9. SO Žleby - Jiskra 16:30 15:00  1:1 (1:0)
ZDE
24.9. SO Jiskra - Uhl. Janovice "B"
16:30 15:30  2:0 (2:0)
ZDE 
28.9. ST Pohár OFS
Jiskra - Vrdy (OP)
16:30 15:30  6:0 (2:0)
 ZDE
1.10. SO Kaňk - Jiskra
16:00 14:30  0:5 (0:4)
 ZDE
8.10. SO Jiskra - Paběnice
16:00 15:00  1:1 (0:1)
 ZDE
15.10. SO Křestice - Jiskra 15:30 14:00  1:3 (0:2)
 ZDE
22.10. SO Jiskra - N. Dvory
15:30 14:30 2:0 (1:0)
ZDE
29.10. SO Jiskra - Malín
14:30 13:30  2:1 (1:0)
ZDE 
5.11. SO Vrdy - Jiskra
14:00 12:30 1:1 (0:0)
ZDE
12.11. SO Jiskra - H. Bučice
14:00 13:00  5:1 (2:0) ZDE 
19.11. SO Suchdol - Jiskra
13:30 12:00 3:1 (2:0)
ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA 2011
Datum Den AKCE - ZÁPAS
Začátek Sraz
23.7. SO JISKRA - KUTNÁ HORA B  (III. třída) 17:00 3:1 (0:1)
6.8. SO JISKRA vs. PRAHA 5 - ŘEPORYJE
 (Pražská 1.A-třída)
17:00 0:0
7.8. NE JISKRA vs. HULICE (IV. Třída)
17:00 3:1 (0:0)
10.8.
ST JISKRA vs. SÁZAVA (1.B-třída)
 18:00  3:3 (1:3)
 13.8. SO
JISKRA vs. DIVIŠOV (OP)
 17:00  0:2 (0:0)
ROZLOSOVÁNÍ - JARO 2011
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
27.2.
NE
Př. - Miřetice - Jiskra
17:00
15:45
 1:1 (1:1)
ZDE
5.3. SO Př. - Zbraslavice - Jiskra 16:00 14:30 7:2 (3:0)
 ZDE
26.3. SO Jiskra - Uhl. Janovice B 15:00 14:00 2:2 (1:2)
ZDE
2.4. SO Paběnice - Jiskra
16:30 15:00 2:0 (0:0)
ZDE
9.4. SO Jiskra - Malín 16:30 15:30 1:3 (0:0)
ZDE
16.4. SO Malešov - Jiskra 17:00 15:30 3:2 (2:1)
 ZDE
23.4. SO Jiskra - Kaňk
17:00 16:00 5:0 (2:0)
 ZDE
30.4. SO Vi. Sedlec - Jiskra
17:00 15:30  7:0 (3:0)
ZDE
7.5. SO Jiskra - Žleby 17:00 16:00  1:3 (0:2)
 ZDE
14.5. SO Tupadly B - Jiskra
17:00 15:30  2:2 (1:1)
 ZDE
21.5. SO Jiskra - Sázava 17:00 16:00  2:4 (1:2)
ZDE
28.5. SO Zbýšov - Jiskra
17:00 15:30  4:0 (3:0)
ZDE 
4.6. SO Jiskra - KH B 17:00 16:00  1:4 (1:2)
 ZDE
11.6. SO Křesetice - Jiskra
17:00 15:30 1:0 (1:0)
ZDE
18.6. SO Jiskra - Suchdol 17:00 16:00  0:2 (0:1)
ZDE 
ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2010
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
22.8. NE
Uhl. Janovice B - Jiskra 17:00 15:30 2:3 (0:1)
ZDE
28.8. SO Jiskra - Paběnice 17:00 16:00  3:2 (1:1)
 ZDE
4.9. SO Malín - Jiskra 17:00 15:30  1:2 (0:1)
 ZDE
11.9. SO Jiskra - Malešov 17:00 16:00 2:0 (2:0)
ZDE
18.9. SO Kaňk - Jiskra 16:30 15:00  0:2 (0:2)
ZDE
25.9. SO Jiskra - Vi. Sedlec 16:30 15:30  3:0 (0:0)
 ZDE
2.10. SO Žleby - Jiskra 16:00 14:30 1:2 (1:0)
ZDE
9.10. SO Jiskra - Tupadly B 16:00 15:00 5:0 (3:0)
 ZDE
16.10. SO Sázava - Jiskra 15:30 14:00 3:0 (2:0)
 ZDE
23.10. SO Jiskra - Zbýšov 15:30 14:30 1:1 (0:0)
 ZDE
30.10. SO KH B - Jiskra 14:30 13:00 2:2 (1:1)  ZDE
6.11. SO Jiskra - Křesetice 14:00 13:00  3:3 (1:1)
 ZDE
13.11. SO Suchdol - Jiskra 14:00 12:30 2:0 (2:0)
ZDE
ROZLOSOVÁNÍ - JARO 2010
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
27.3. SO Jiskra - Kutná Hora B
15:00 14:00  3:2 (0:0)
ZDE
4.4. NE
 Nové Dvory - Jiskra 16:30 15:00  3:0 (1:0)
ZDE 
10.4. SO  Jiskra - Suchdol
16:30 15:30  0:2 (0:0)
ZDE
17.4. SO Sedlec - Jiskra
17:00 15:30  2:0 (2:0)
 ZDE
24.4. SO  Jiskra - Vrdy
17:00 16:00 6:0 (1:0)
 ZDE
1.5. SO Jiskra - Sázava
17:00 16:00 0:1 (0:0)
 ZDE
8.5. SO Kaňk - Jiskra 17:00 15:30  0:0   ZDE
15.5. SO Jiskra - Paběnice
17:00 16:00 1:3 (1:1)
 ZDE
22.5. SO Zbýšov - Jiskra
17:00 15:30 1:0 (0:0)
 ZDE
29.5. SO Jiskra - Křesetice
17:00 16:00  4:1 (3:0)
 ZDE
5.6. SO  Malín - Jiskra
17:00 15:30   2:1 (2:1) ZDE
12.6. SO
Jiskra - Uhl. Janovice B
17:00 16:00  2:3 (1:3)
ZDE
19.6. SO Malešov - Jiskra
17:00 15:30 4:1 (1:0)
 ZDE
ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2009
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
22.8. SO Kutná Hora B - Jiskra 17:00 15:30  1:1 (1:1)
ZDE
29.8. SO  Jiskra - Nové Dvory 17:00 16:00  1:1 (0:1) ZDE
5.9. SO  Suchdol - Jiskra 17:00 15:30  0:3 (0:2)
 ZDE
12.9. SO Jiskra - Sedlec
17:00 16:00  3:0 (2:0)
 ZDE
19.9. SO  Vrdy - Jiskra 16:30 15:00   1:4 (1:1)  ZDE
26.9. SO Sázava - Jiskra
16:30 15:00 3:2 (1:1)
 ZDE
3.10. SO Jiskra - Kaňk 16:00 15:00 1:1 (0:1)
ZDE
10.10. SO Paběnice - Jiskra 16:00 14:30 5:1 (0:1)
ZDE
17.10. SO Jiskra - Zbýšov
15:30 14:30 0:2 (0:0)
ZDE
24.10. SO Křesetice - Jiskra
14:30 13:00 3:1 (1:1)
ZDE 
31.10. SO  Jiskra - Malín
14:00 13:00 2:1 (2:0)
ZDE
7.11. NE Uhl. Janovice B - Jiskra
14:00 12:30 1:2 (0:0)
ZDE
14.11. SO Jiskra - Malešov
14:00 13:00 5:1 (1:0)
 ZDE
ROZLOSOVÁNÍ - JARO 2009
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
28.3. SO Jiskra - Chotusice 15:00 14:00  1:0 ( 1:0 )
ZDE
4.4. SO  Jiskra - Suchdol 16:30 15:30   2:2 ( 1:1 )  ZDE
11.4. SO  Zbýšov - Jiskra 16:30 15:00  1:5 ( 0:2 )
ZDE
18.4. SO Jiskra - Nové Dvory
17:00 16:00  1:2 ( 0:2 )
ZDE
25.4. SO  Zbraslavice - Jiskra 17:00 15:30  0:1 ( 0:0 )  ZDE
2.5. SO Jiskra - Křesetice 17:00 16:00 2:3 ( 0:2 )
 ZDE
9.5. SO Sedlec - Jiskra 17:00 15:30  1:0 ( 0:0 )
 ZDE
16.5. SO Jiskra - Uhl. Janovice B
17:00 16:00  3:2 ( 2:2 )
ZDE
23.5. SO Malín - Jiskra 17:00 15:30  0:0  ZDE
30.5. SO Jiskra - Malešov
17:00 16:00  0:1 ( 0:1 )
ZDE
6.6. SO Kutná Hora B - Jiskra 17:00 15:30  1:0 ( 0:0 )  ZDE
13.6. SO Jiskra - Kaňk
17:00 16:00  3:4 ( 1:1 )
 ZDE
20.6. SO Vrdy - Jiskra 17:00 15:30 2:4 ( 1:3 )
ZDE
ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2008
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
24.8. NE Chotusice - Jiskra 17:00 15:30  4:2 ( 2:1 )
 ZDE
30.8. SO Suchdol - Jiskra 17:00 15:30  2:3 ( 0:2 )
 ZDE
6.9. SO Jiskra - Zbýšov
17:00 16:00  5:0 ( 3:0 )
 ZDE
14.9. NE Nové Dvory - Jiskra 17:00 15:30  1:1 ( 1:0 )
ZDE
20.9. SO Jiskra - Zbraslavice
16:30 15:30 2:2 ( 2:0 )
ZDE
27.9. SO Křesetice - Jiskra
16:30 15:00  0:2 ( 0:2 )   ZDE
4.10. SO Jiskra - Sedlec
16:00 15:00  0:0 ZDE 
12.10. NE Uhl. Janovice B - Jiskra 16:00 14:30  2:0 ( 2:0 )
ZDE
18.10. SO Jiskra - Malín
15:30 14:30  3:1 ( 2:1 )  ZDE 
25.10. SO Malešov - Jiskra
14:30 13:00  1:4 ( 1:2 )
ZDE
1.11. SO Jiskra - Kutná Hora B
14:00 12:30 2:0 ( 0:0 )
ZDE
8.11. SO Kaňk - Jiskra
14:00 12:30 2:2 ( 0:0 ) ZDE
15.11. SO Jiskra - Vrdy
13:30 12:30 2:1 ( 2:0 )  ZDE 
ROZLOSOVÁNÍ - JARO 2008
Datum Den Zápas Začátek Sraz Výsledek Více o zápasu
29.3. SO Jiskra - Zbraslavice 16:00 15:00  0:4  (0:2)
 ZDE
5.4. SO Chotusice - Jiskra 16:30 15:00  1:7  (0:4)   ZDE
12.4. SO Jiskra - Nové Dvory
16:30 15:30  2:1  (2:1)
 ZDE
20.4. NE Suchdol B - Jiskra 17:00 15:30   4:0  (2:0)  ZDE
26.4. SO Paběnice - Jiskra 17:00 15:30  2:1 (0:1)
 ZDE
3.5. SO Jiskra - Malín
17:00 16:00  2:3 (1:3)
 ZDE
10.5. SO Rataje - Jiskra 17:00 15:00  2:5 (1:1)
 ZDE
17.5. SO Jiskra - Kutná Hora B
17:00 16:00  3:1 (0:0)
 ZDE
25.5. NE Uhl. Janovice B - Jiskra 17:00 15:30  2:0 (0:0)
 ZDE
31.5. SO Jiskra - Křesetice
17:00 16:00  1:6 (1:1)
 ZDE
7.6. SO Zbýšov - Jiskra 14:00 12:30  2:0 (1:0)
ZDE
14.6. SO Jiskra - Sedlec
17:00 16:00  2:2 (1:0)
 ZDE
21.6. SO Kaňk - Jiskra 17:00 15:30  1:3 (1:0)
 ZDE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one