logojiskra_cb.JPG
VÝSLEDKY MLÁDEŽE
MLADŠÍ ŽÁCI PORAZILI V POSÁZAVSKÉM DERBY LEDEČ, DIVÁCI VIDĚLI DVANÁCT BRANEK

Mladší žáci zajíždí ve 3. kole do Kutné Hory

Zruč nad Sázavou – Mladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na fotbalovém stadionu ve Zruči nad Sázavou mistrovské utkání 2. kola Fotbalservis.cz okresního přeboru, přivítali celek Ledče nad Sázavou.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 7:5 (3:0)

Branky Jiskry: M. Vörös 2, Čermák 2, Pěkný 1, Božík 1, Horák 1. Rozhodčí: Josef Šanda. Poločas: 3:0.

Sestava Jiskry: Šanda – Čekal, Anděl, Novotný, Pěkný, Nácovský, M. Vörös, Čermák, Procházka, Horák, Hromas. Střídali: Štichauer, Pistorius, Božík. (jot, lin – foto: lin)
VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY NAD BÉČKEM SPARTY, TÉMĚŘ STEJNÁ PORÁŽKA SE SÁZAVOU

Mladíci odehrají 2. kolo v Uhlířských Janovicích, utkají se s domácím FK, Suchdolí a Sázavou

Zruč nad Sázavou - Nejmladší chlapci oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v neděli dopoledne dvojutkání 1. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2018/19, přivítali celky Kutné Hory B a Sázavu.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 2:15 (1:6)

Branky Jiskry: K. Hrabánek 1, Berka 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 1:6.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 16:4 (9:2)

Branky Jiskry: Berka 5, Sixta 5, K. Hrabánek 3, Dudák 3. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 9:2.

Sestava Jiskry (18): Smejkal – Dudák, Saidl, K. Hrabánek, T. Hrabánek, Berka, Sixta. (jot, pes, lin – foto: lin)
SLUŠNĚ ODEHRANÉ ZÁPASY S ČÁSLAVÍ A KUTNOU HOROU. O BODECH SE SPARTOU ROZHODLA LEPŠÍ PRODUKTIVITA SOUPEŘE VE DRUHÉM POLOČASE

Starší přípravka hostí doma ve 2. kole celky Uhlířských Janovic a Křesetic

Čáslav - Starší přípravka oddílu kopané Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v pondělí odpoledne dvojutkání 1. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/19, zajížděla do Čáslavi k utkání s domácím FK a Kutnou Horou B.

FK Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:3 (3:2)

Branky Jiskry: Matoušek 1, Pěkný 1, Váňa 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 3:2.

Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2 (2:1)

Branky Jiskry: Dudák 2. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 2:1.

Sestava Jiskry (5): Božík – Pěkná, Smejkal, Matoušek, Dudák, Sixta, Berka, Jelínek, Váňa, Strecker, Pěkný. (jot, pes, lin – foto: pes)