logojiskra_cb.JPG
VÝSLEDKY MLÁDEŽE
4. KOLO, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

STŘELECKÉ HODY MLADŠÍ PŘÍPRAVKY S BÉČKEM ČÁSLAVI, SE SPARTOU PROHRA O TŘI GÓLY

Mladíci odehrají 5. kolo v Čáslavi, utkají se s domácím FK, Červenými Janovicemi a Vrdy

Zruč nad Sázavou - Nejmladší chlapci oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v neděli dopoledne dvojutkání 4. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2018/19, přivítali celky FK Čáslav B a Kutnou Horu A.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav B 17:2 (8:0)

Branky Jiskry: Berka 6, K. Hrabánek 5, Smejkal 3, Dudák 3. Rozhodčí: Jaroslav Kučera. Poločas: 8:0.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 5:8 (3:5)

Branky Jiskry: Dudák 3, Sixta 2. Rozhodčí: Jaroslav Kučera. Poločas: 3:5.

Sestava Jiskry (22): Smejkal, K. Hrabánek, Sixta (gólmani se střídali) -  Berka, K. Hrabánek, Smejkal, Dudák, Sixta, Kováč, M. Bělina, T. Hrabánek (jot, pes – foto: lin)
4. KOLO, STARŠÍ PŘÍPRAVKA

POLOČASOVÉ VEDENÍ S UHLÍŘSKÝMI JANOVICEMI NESTAČILO, UTKÁNÍ SKONČILO ,,PLICHTOU“, ČÁSLAV A NAD SÍLY STARŠÍ PŘÍPRAVKY

V 5. kole mistrovské soutěže starší přípravky zajíždí Jiskra do Čáslavi k utkání s celky Kutná Hora B a Čáslav D

Zruč nad Sázavou – Starší přípravka oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v sobotu dopoledne na místním travnatém hřišti fotbalové dvojutkání 4. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/2019, hostila celky Uhlířských Janovic a Čáslavi A.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav A  2:23 (2:13)

Branky Jiskry: Smejkal 1, Matoušek 1. Rozhodčí: Josef Rejhon. Poločas: 2:13.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice  4:4 (3:1)

Branky Jiskry: Pěkný 2, Matoušek 1, Váňa 1. Rozhodčí: Josef Rejhon. Poločas: 3:1.

Sestava a branky Jiskry (6): Kotěra – Pěkná, Dudák, Smejkal, Matoušek, Sixta, T. Hrabánek, K. Hrabánek, Jelínek, Váňa, Strecker, Pěkný, Hrubý. (jot, pes – foto: jot)