logojiskra_cb.JPG
VÝSLEDKY MLÁDEŽE
5. KOLO - VOLNÝ TERMÍN, 6. KOLO, MLADŠÍ ŽÁCI

STOPROCENTNÍ DOMÁCÍ ÚSPĚŠNOST MLADŠÍCH ŽÁKŮ, TENTOKRÁT TO ODNESLA SÁZAVA

Zruč nad Sázavou – Mladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na fotbalovém stadionu ve Zruči nad Sázavou mistrovské utkání 6. kola Fotbalservis.cz okresního přeboru, přivítali celek Sázavy.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 6:0 (2:0)

Branky Jiskry: M. Vörös 2, Hromas 2, Čermák 1, Anděl 1. Rozhodčí: Daniel Mucha. Poločas: 2:0.

Sestava Jiskry: Pistorius (Šanda) – Čekal, Hromas, Anděl, Nácovský, Čermák, Horák, Novotný, Adam, M. Vöröš, Pivoňka, Pěkný, Štichauer. (jot, lin – foto: lin)

Libor Nácovský: ,, Mladší žáci si vytvořili šancí asi tak na pět zápasů, proměnili jich šest. Hosté “zaparkovali na vápně autobus“ a nám se těžko přes něj dostávalo.
5. KOLO, STARŠÍ PŘÍPRAVKA

ZÁPAS S ČÁSLAVÍ D SE STŘELECKY VYDAŘIL STRECKEROVI, S KUTNOU HOROU VYROVNANÉ UTKÁNÍ POUZE V PRVNÍM POLOČASE

Čáslav - Starší přípravka oddílu kopané Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v sobotu  dvojutkání 5. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/19, zajížděla do Čáslavi k utkání s domácím FK D a Kutnou Horou B.

FK Čáslav D - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:7 (3:3)

Branky Jiskry: Strecker 5, Pěkný 1, Matoušek 1. Rozhodčí: Petr Procházka. Poločas: 3:3.

Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 11:1 (2:1)

Branka Jiskry: Strecker 1. Rozhodčí: Petr Procházka. Poločas: 2:1.

Sestava Jiskry (8): Kotěra – Pěkná, Berka, Smejkal, Matoušek, Sixta, Jelínek, Váňa, Strecker, Pěkný. (jot, pes – foto: Pavla Hájková)
5. KOLO, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

PŘES VÝHRU V POLOČASE JEDNOBRANKOVÁ PROHRA S VRDY, VÝRAZNÉ VÍTĚZSTVÍ NAD BÉČKEM ČÁSLAVI, BERKA NASTŘÍLEL JEDENÁCT GÓLŮ

Čáslav - Nejmladší chlapci oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v pondělí  podvečer trojutkání 5. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2018/19, zajížděli do Čáslavi k utkání s místním týmem FK, Slavojem Vrdy a Sokolem Červené Janovice.

FK Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou  0:17 (0:10)

Branky Jiskry: Berka 7, K. Hrabánek 4, Smejkal 4, Dudák 2. Rozhodčí: Radek Pařez. Poločas: 0:10.

Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou  5:4 (2:3)

Branky Jiskry: Berka 2, Dudák 1, vlastní 1. Rozhodčí: Josef Jiřík. Poločas: 2:3.

Sokol Červené Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou  8:4 (4:1)

Branky Jiskry: Berka 2, K. Hrabánek 1, Sixta 1. Rozhodčí: Radek Pařez. Poločas: 4:1.

Sestava a branky Jiskry (25): Smejkal, K. Hrabánek, Sixta (gólmani se střídali) -  Berka, K. Hrabánek, Smejkal, Dudák, Sixta, M. Bělina, T. Hrabánek (jot, pes – foto: jot)