VÝSLEDKY MLÁDEŽE
7. KOLO, MLADŠÍ ŽÁCI

NEČEKANĚ TĚŽKÉ, ALE VÍTĚZNÉ, UTKÁNÍ ODEHRÁLI MLADŠÍ ŽÁCI V CHOTUSICÍCH

FK Chotusice – Jiskra Zruč nad Sázavou  2:4 (1:2)

Branky Jiskry: Horák 1, Procházka 1, Čermák 1, Vörös 1. Rozhodčí: Radek Pařez. Diváci: 15. Poločas: 1:2.

Sestava Jiskry: Štichauer, Šanda - Anděl, Čekal, Nácovský, Horák, Adam, Hromas, Vöröš, Čermák, Pěkný, Pistorius, Procházka

Libor Nácovský:,,Nečekaně těžké a tvrdé utkání odehráli mladší žáci na hřišti Chotusic. Soupeř posílil o čtveřici hráčů ročníku 2005 a dělal jim hlavně v prvním poločase veliké problémy. Po změně stran začali zručští chlapci soupeře přehrávat a sehráli jeden z nejlepších poločasů v sezóně.“
6. KOLO, STARŠÍ PŘÍPRAVKA

TŘÍBRANKOVÁ VÝHRA NAD KŘESETICEMI, BOŽÍK VSTŘELIL HATTRICK, KUTNÁ HORA A NAD SÍLY STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Zruč nad Sázavou – Starší přípravka oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v sobotu dopoledne na místním travnatém hřišti fotbalové dvojutkání 6. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/2019, hostila celky Křesetic a Kutné Hory A.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A  1:15 (1:10)

Branka Jiskry: Matoušek 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 1:10.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Rozvoj Křesetice  8:5 (4:1)

Branky Jiskry: Božík 3, Váňa 2, Berka 2, Strecker 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 4:1.

Sestava a branky Jiskry (9): Kotěra – Pěkná, Berka, Smejkal, Matoušek, Jelínek, Váňa, Strecker, Božík. (jot, pes – foto: jot)
6. KOLO, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ODEHRÁLA 6. KOLO OPĚT V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ, OBA ZÁPASY PROHRÁLA

Zruč nad Sázavou - Nejmladší chlapci oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v neděli dopoledne dvojutkání 6. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2018/19, přivítali celky Uhlířských Janovic a Červených Janovic.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 3:9 (2:3)

Branky Jiskry: Berka 1, K. Hrabánek 1, Dudák 1. Rozhodčí: Josef Rejhon. Poločas: 2:3.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Červené Janovice 2:11 (1:4)

Branky Jiskry: Berka 1, K. Hrabánek 1. Rozhodčí: Josef Rejhon. Poločas: 1:4.

Sestava Jiskry (5): Dudák, Sixta (gólmani se střídali) -  Berka, K. Hrabánek, Smejkal, Dudák, Sixta, M. Bělina, T. Hrabánek. (jot, pes – foto: jot)