uvodni.jpg

1. KOLO KRUŠOVICKÉHO POHÁRU

podoli_black.jpg
B. Podolí - Jiskra Zruč  4:0 (1:0)

Branky: Šimon 2, Jelínek, Švadlenka

Sestavy: B. Podolí: Nečas - L. Toman, M. Šváb, D. Mužátko, Kupka - Šimon, Šálený, Chmelař (60. Radovnický), Fejfar (60. L. Štoček) - Švadlenka, Jelínek (80. R. Toman). Trenér Bohuslav Šváb

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek - Viktora, Janda (46. M. Váňa), Petrů, Zeman - Koudela, Smutný. Trenér Michal Váňa.

Pravidla Krušovický pohár umožňuje nasadit do hry až čtyři hráče, které kluby chtějí otestovat. "Za nás nastoupili Martin Šváb z Kutné Hory, Šimon z Horních Bučic a Radovnický z Horušic," uvedl podolský trenér Bohuslav Šváb a navázal: "Šimon dal dvě branky, s Martinem Švábem přišla do obrany kvalita a Radovnického známe, jen byl zraněný a tak jsme ho do přestupu netlačili. Máme ale o něj zájem."

První poločas byl podle Bohuslava Švába vyrovnaný. "Zruč přijela s celkem mladým kádrem, hrála slušně, ale ve druhém poločase po druhé brance - řekl bych slušně - znervozněla," naznačil a doplnil: "Hosté pak dostali ještě dvě branky a byli naštvaní. Z jejich přístupu jsem byl trochu zklamaný. Naši kluci odehráli to, co mají, vyzkoušeli jsme nové hráče, takže jsme spokojení."

Bílé Podolí dalším kole nastoupí proti jednomu z dvojice týmů Poříčí - Lysá n. L. "Soutěž se měla hrát v týdnu, teď to posouvají na sobotu. My máme jet na turnaj v Chotusicích, tak uvidíme, jak to dáme dohromady," uzavřel Bohuslav Šváb.

"V prvním poločase jsme si připravili dvě gólové šance, stejně tak domácí. Ti jednu využili," komentoval zápas zručský trenér Michal Váňa a dodal: "Ve velkém vedru se ale hrát nedalo, s počasím se lépe vypořádali domácí, my jsme to nezvládli a odpadli jsme a už jsme čekali jen na konec. Prohra v této soutěži nám až tak moc nevadí, spíše bylo zbytečné v takovém vedru hrát fotbal."

 ZDROJ: svoboda.info
.

20.06.2013 10:52:08
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one