uvodni.jpg

1. kolo Ondrášovka Cupu Středních Čech


Jiskra Zruč - Polepy  1:1 ( 0:0 ) 4:2 na pen.

Branky: Koudela - Penalty proměnil: Matouš, Havel, Cudlín, de Oliveira
ŽK:
Rozhodčí: Novotný - Koleček, Pudil
Diváku: 150
Sestava Jiskra Zruč: Svoboda - Musil, Pechanec, Jouza, L. Jelínek - M. Brož, J. Matouš, M. Havel, M. Váňa - Oliveira, Koudela. Střídání: Cudlín, Hájek  Trenér: Petr Jelínek, Luboš Keltner

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

První poločas hosté aktivnější Jiskra bránila a Svoboda dokonce lapil pokutový kop, který se pískal po faulu Musila.
Druhá polovina už byla vyrovnanější, ale i přesto si hosté udržovali menší převahu.
Polepy se také dostaly v 50. minutě do vedení, ale o deset minut později vyrovnal střelec Koudela. Při penaltách opět čaroval Svoboda, kdy vychytal dvě penalty a  tak Jiskra může slavit senzačný postup do druhého kola.

VYJÁDŘENÍ TRENÍRA JELÍNKA K ZÁPASU.

"Zápas, na který se naše mužstvo, po sobotní oslavě výhry nad Viktorií Sedlec, sjelo až těsně před začátkem zápasu (pracovní povinnosti), pojalo jako vynikající poměr mezi krajským přeborem a okresním přeborem. Rozdíl mezi mužstvy byl celkem viditelný, kdy soupeř kombinoval a častěji držel míč. Také si vypracoval dvě stoprocentní šance, když hráč č. 11 šel sám na našeho gólmana, ale ten reflexivním zákrokem nohou zabránil vedení soupeře. Tlak hostujícího mužstva vygradoval v pokutový kop,  kdy fauloval náš pravý obránce Musil-penalta jasná. Náš brankář penaltu vyrazil na břevno a rybičkou chytil míč před dorážejícím exekutorem na brankové čáře. Jiskra měla za první poločas dvě brejkové situace, ale pomalejším zakončením brankáře hostů ani neohrozila. Druhý poločas už nebyl jen v režii hostujícího celku, ale zahrozila i Jiskra. Po celkem vyrovnané 15minutovce přišel přesně rozehraný přímý kop z naší levé strany a neobsazený hráč opět č. 11 z desítky lehce placírkou dal vedoucí gól hostů. Naše mužstvo se ale nepoložilo a cca po 10min.vyrovnalo, když Matouš vyslal do brejku Koudelu, který se v těchto situacích nemýlí!! A vyrovnal na 1:1! Soupeř po obdržené brance přeskupil řady na 3 4 3 a pokoušel se zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Jiskra ale bojovala, a podle mého názoru už soupeře nepustila do jediné gólové šance. Zápas skončil překvapivým výsledkem 1:1. Následující pokutové kopy, už režíroval hrdina zápasu náš branař Svoboda, který soupeři chytil ze čtyř pokusů hned dva a při stoprocentní úspěšnosti našich střelců dovedl Jiskru k překvapivému postupu do dalšího kola poháru ČMFS. Klukům musím poděkovat za dnešní výkon, za bojovnost, za předvedenou hru a nasazení. Díky patří našim divákům za povzbuzení našeho mužstva. Díky!!!"


DALŠÍ VÝSLEDEKY:
Zbraslavice - Kolín 0:11 (0:6)
Radim - Nymburk 1:0 (0:0)
Bělá pod bezdězem - Benátky 0:5 (0:3)
Cerhovice - beroun 1:10 (0:6)
Petrovice - Sedlčany 5:1 (2:1)
Slaný - N. Strašecí 4:1 (2:1)
Poříčí - Vlašim B 1:7 (0:4)
Spartak Příbram - Milín 1:2 (0:0)
16.09.2009 21:08:25
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one