uvodni.jpg

1. KOLO Zimního poháru

kutna hora_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – Kutná Hora “B“  7:0 (2:0)
 
Branky: 3x K. Petrů, 3x Zeman, Viktora

 
Sestava Jiskry: Cudlín – Z. Louda, Koudela, Hájek, Jelínek -  M. Váňa, Jouza, K. Petrů, Viktora, T. Louda, Zeman. Střídali: Brabec, Šindelář
 
K. Hora B: Jeřábek - Vojáček, Černý, T. Pospíšil, Melezínek - Kopecký, Šmidrkal, F. Nedvěd - Hulman - Zeman, Jarkuliš.
Vyjádření trenéra Michala Váni:
Bylo to naše první utkání zimní přípravy a odehráli jsme ho na celkem dobré úrovni, byli jsme aktivní a chtěli jsme hrát. Bylo na hráčích znát, kdo trénuje poctivě a kdo ne. Jednotlivce bych mohl jmenovat, ale každý ví co pro sebe a tím pádem pro tým dělá. První branku vstřelil Jáchym Zeman střelou na zadní tyč. Vypracovali jsme si i další šance, ale prosadil se až Viktora, hezky provedeným přímým kopem.
 
Po přestávce to vypadalo, že rezerva Kutné Hory začne hrát, ale její nadšení skončilo zhruba po deseti minutách, kdy jsme opět převzali iniciativu a korunovali náš výkon dalšími brankami. Využívali jsem snahu útočit KHB v brejky, které chladnokrevně proměňovali Petrů s Zemanem. V závěru tempo polevilo a zápas se už jen dohrával. Utkání jsem hlavně využil k sledování jednotlivých hráčů. Chyběli nám tři hráči, ale i přesto jsme utkání zvládli.
 
Vyjádření trenéra Kutné Hory B:
Trenéra domácí rezervy Pavla Krále první utkání zklamalo. "Všechno špatně," konstatoval. "Nebyli jsme kompletní, nastoupili i kluci, kteří absolvovali dopolední střetnutí dorostu," uvedl a pokračoval: "To ale nic nemění na tom, že sedm inkasovaných branek je hodně, i když Zruč je kvalitní tým. Dělali jsme zbytečné chyby, u všeho byli druzí."

Další výsledky: Malešov - Zbýšov 1:1

.
02.02.2016 14:56:25
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one