uvodni.jpg

1. Přátelské utkání

 
Jiskra Zruč - Zbraslavice  2:1 ( 2:0 )

Branky:
 Musil, de Oliveira - K.Truksa
Rozhodčí: Jaroslav Rynda
Jiskra Zruč: Svoboda - Musil, Pechanec, Hájek, Jelínek -  M. Váňa, Tvrdík, Brož, Jouza, Koudela, Oliveira. Střídali J.Váňa
Zbraslavice: Haták - Šindelář, Semerád, Kruliš, J.Veselý - Jursík, M.Veselý, K.Truksa, Dubják - R. Truksa, Švejda Střídal: Hlava, Herčík, Hollge

FOTKY ZE ZÁPASU JSOU ZDE
Červené Pečky - V přípravě na jarní část I. B třídy si fotbalisté Sokola Zbraslavice pozvali na umělou trávu do Červených Peček celek z horní poloviny okresního přeboru - Jiskru Zruč nad Sázavou. Ta poprvé letos k zápasu nastoupila i s Brazilcem Caio de Oliveirou, který se postaral o parádní fotbalový moment.

"Hráli jsme s nechutí," zlobil se zbraslavický trenér Zdeněk Knap a pokračoval v hodnocení nedělního zápasu: "Hráče jsem nepoznával. Podle mě na ně přišla nějaká předčasná jarní únava. Někteří mi nahlásili zdravotní potíže, naše vystoupení bylo špatné po všech stránkách."

Vedení Jiskry Zruč nad Sázavou korigoval v závěru až K. Truksa z trestného kopu. Na adresu Jiskry Zdeněk Knap našel pochvalná slova: "Ve svém středu má kvalitní fotbalové individuality, mladé hráče a navíc vstřelila nádherený druhý gól." Ten si připsal Caio de Oliveira: Po dlouhé pasu si míč připravil patou, za hranicí šestnáctky "vystřihl nůžky" a upravil na 2:0.

Ze hřiště v Červených Pečkách odcházel po zápase trenér Jiskry Zruč n. S. Petr Jelínek spokojený. "Včera jsme měli ostřejší trénink, dneska zápas. Kluci hráli odpovědně a vydrželi," chválil své mužstvo.

ZDROJ: SVOBODA.INFO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

28.02.2010 15:52:21
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one