uvodni.jpg

1. přátelské utkání

cáslav_BLACK.jpg
FK Čáslav “B“ – Jiskra Zruč  5:5 (3:2)

Branky: 2x M. Antoš, Lebduška, Pavlík, Fuxa – 2x P. Jelínek, Ruš, Zeman, Koudela.

FK Čáslav B: Čermák - Zoufalý, Vajgl, Pavlík, Kůrka - Plíhal, Stránský, Čuchal, Lebduška - Antoš, Ronovský. Střídal Fuxa. Trenér Jiří Antoš.

Jiskra Zruč: Cudlín - Louda, Jouza, Hájek, Brabec - Váňa, Janda, Petrů, P. Jelínek - Zeman, Koudela. Střídali: Zelenka, Kovář, Šindelář, Ruš. Trenér Michal Váňa.
ZDROJ: svoboda.info
Čáslav - Na umělé trávě v čáslavských Vodrantech se utkaly týmy Čáslavi B a Zruče. Pro oba týmy to byl první přípravný zápas této zimní přestávky. Zatímco Zruč měla hráčů připravených k zápasu dostatek, domácí rezerva musela využít i hráče A týmu.
 
„Sestavu jsme lepili hrozně těžko. Hráli kluci z A týmu, kteří hráli už ráno, pak kluci ze širšího kádru a z dorostu,“ popsal složení sestavy trenér čáslavské rezervy Jiří Antoš. „Bylo nás málo a někteří už měli jeden zápas v nohách. Výsledkově to vypadá jako přestřelka, ale takový je fotbal. Mladí kluci dělají chyby a když je dokážete potrestat, tak padá hodně branek,“ ví trenér Antoš. „Jediné, co bych vytkl je, že jsme nedokázali ten zápas vyhrát. V poločase jsme vedli o dvě branky a ještě těsně před koncem jsme vedli pět-čtyři,“ zdůraznil Jiří Antoš.
 
„Na jedna-jedna vyrovnával Lebduška, který krásně přes zeď trefil trestný kop,“ chválil trenér čáslavské rezervy a pokračoval v popisu branek: „Skóre otočil Vojta Pavlík hlavou po standartní situaci. Dále se trefil Milan Antoš, čtvrtý vstřelil po krásné akci Daniel Fuxa a pátý gól vstřelil po akci Stránského opět Milan Antoš.“
 
„Bylo nás celkem dost, to jsem neočekával,“ řekl překvapeně trenér Zruče Michal Váňa. „U nás je zimní příprava, co se týče počtu slabší, ať už na trénincích nebo docházkou na zápasy. Utkání hodnotím kladně, bylo to na úrovni. Čáslav měla k dispozici dva kluky z áčka a k nim kluci z béčka a z dorostu. Byli to mladí kluci, kteří jezdili,“ hodnotil soupeře Michal Váňa. „My takového soupeře, který nás nenechá vydechnout, potřebujeme.“
 
„Čekal jsem to od nás horší, myslel jsem, že budeme nesehraní. Celých devadesát minut bylo dobře odježděných. Spousta kluků netrénuje, tak aspoň tady si zaběhali,“ konstatoval trenér Zruče. „Než začneme hrát na jaře o záchranu, tak musíme zapracovat na slabinách. Ty máme v standartních situacích, rozích. Ale celkově se mi to líbilo,“ dodal.
 
V kádru Zruče se nepředpokládají velké změny. „Většinou nás doplňují kluci z futsalového Benaga, to je stálé. I tak máme jednoho nováčka, Davida Ruše. Je to pro mě velká neznámá, viděl jsem ho poprvé. Chytil se, dal branku,“ řekl k nováčkovi Michal Váňa.


.
12.04.2017 15:36:05
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one