uvodni.jpg

1. PŘÁTELSKÝ ZÁPAS 2020

dvory_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – Sokol Nové Dvory 6:4 (1:3)

Branky: 3x Zeman, P. Jelínek, L. Jelínek, Koudela – 3x Smíšek, Mastík.

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Jouza, L. Jelínek, Kotek - M. Váňa, Viktora, P. Jelínek, Arnolt - Zeman, Musil. Střídali: (J. Váňa, Pejša, Dolejš, Brož). Trenér Michal Váňa.

Sokol N. Dvory: Mil. Hubáček - Veselý, Rejthárek, Novotný, Melezínek - Martík, Kosprd, Růžička, Hruška - Smíšek, Marek. Střídali Štěpnička, Melša.
ZDROJ: svoboda.info
"I když trénujeme dlouho a makáme na to, abychom I. B třídu odehráli dobře, bylo to pro nás těžké. Opravdu dlouho jsme nehráli," uvedl trenér Jiskry Zruč n. S. Michal Váňa. "Ze začátku to nevypadalo vůbec dobře," přiznal a pokračoval: "Bylo tam z naší strany hodně nepřesností a nervozity, nevím proč. Nové Dvory mě překvapily, slyšel jsem, že mužstvo obměnily. A bylo to vidět, hrály opravdu dobře a zaslouženě vedly. My jsme pořád dotahovali, ve druhém poločase jsme na rozdíl od soupeře své šance proměňovali. Udělali jsme hodně chyb v obraně, některé branky jsme dostat neměli, byly úplně zbytečné. První utkání je těžké hodnotit, ještě toho máme dost před sebou, máme na čem pracovat."
 
Trenér Nových Dvorů Jan Štěpnička byl spokojený s hrou svého celku. "Horší jsme nebyli, dostali jsme hloupé góly," řekl a navázal: "Domácí jsme chvílemi přehrávali, rozdíl třídy mezi oběma týmy nebyl podle mě znát. Jen mě trochu znervozněla hra soupeře, místy to vypadalo, že hrajeme o body. Ale nakonec to vše v dobrém skončilo." Nové Dvory se v současné době pustily do obměny kádru. "Máme hodně nových kluků, sledujeme jejich výkon a zatím to vypadá dobře," uzavřel Jan Štěpnička.


.
09.07.2020 10:38:44
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one