uvodni.jpg

1. přípravné utkání

BLACK_vrdy.jpg
Jiskra Zruč – Slavoj Vrdy  4:4 (1:1)
 
Branky: 2x Zeman, Kovář, K. Petrů - Nesládek 2, V. Plašil, Štěpánek.
 
Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Kotek - L. Martinák, T. Martinák, K. Petrů, Hirnyk - Zeman, Kovář. Střídali J. Váňa, Šindelář, L. Jelínek. Trenér Alois Chovánek.
 
Slavoj Vrdy: Šindelář - Jan Růžička, Marek Svoboda, Šolta, Filipi - M. Franc, O. Plašil, V. Plašil, Štěpánek, J. Šindelář - Nesládek. D. Růžička, Mich. Tomíšek, Andrle. Trenér David Svoboda.
ZDROJ: svoboda.info
Do vedení se dostaly Vrdy už poměrně brzy a různý náskok si udržovaly prakticky až do závěru utkání. "Všechny góly jsme dostali po školáckých chybách, bránili jsme naivně," uvedl Michal Váňa ze Zruče nad Sázavou. "Vrdy mě překvapily, mají mladé mužstvo. Je vidět, že mají dostatek hráčů a přetlak v kabině, o místo v sestavě se budou rvát. Bojovali, líbilo se mi to," všiml si Michal Váňa. "My jsme hráli špatně vzadu, na obraně budeme muset zapracovat. Dělali jsme naivní chyby a dostávali jsme laciné góly. U nás vzadu bude problém," opakoval a pokračoval: "Představoval jsem si trochu lepší i naši útočnou hru, v utkání jsme ale měli pasáže, kdy jsme předvedli pohledné akce. V 70. minutě jsme dostali na 1:3 a vypadalo to na ručník. Nakonec to Vrdům trochu zhořklo, hráli jsme až do konce a podařilo se nám vyrovnat na 4:4. Lidi, co přišli, aspoň viděli branky a výsledek je nakonec pro nás aspoň trochu uspokojivý. Naše hra zezačátku ale dobrá nebyla." Do zručské sestavy se vrátil Luboš Martinák. "Vrátil se z Vlašimi," uzavřel Michal Váňa.
 
"Jsem spokojený, do zápasu šli kluci, kteří za áčko zatím moc nehrají. Příjemně mě překvapili. Na hřiště byl tým s věkovým průměrem tak sedmnáct let," uvedl trenér Slavoje Vrdy David Plašil. "Jenom mě mrzí, že jsme utkání nezvládli výsledkově. Ještě v 83. minutě jsme vedli 4:2. To bychom zvládnout měli, fyzicky jsme malinko odpadli," upozornil. Chybějící síly v závěru střetnutí může mít na "svědomí" náročný tréninkový program, který pro hráče David Plašil připravil. "Únava byla znát. Trénujeme už týden, v současné době nabíráme fyzickou kondici a já hráče nešetřím. Ať jsou na sezonu připravení," naznačil David Plašil.


.
23.07.2018 08:56:12
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one