uvodni.jpg

10. KOLO FUMBI 1. B-třída sk. D

jilove_BLACK2.jpg
Jiskra Zruč –  FC Jílové 1:4 (1:3)
 
Branky: 45. Kovář – 8., 24. a 26. Jankele, 55. Bodlák.
 
Rozhodčí: Krob – Orálek, Ledvina. ŽK: Z. Louda, Jelínek, Hájek. Diváků: 80.
 
Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, Bareš - Tugsmandakh (46. Jelínek), Viktora, L. Martiňák, Arnolt – Patrik Jelínek, Kovář (76. Kotek). Trenér Michal Váňa.
 
FC Jílové: Pokorný – Bodlák, Cienciala, Kos, Malknecht, Keller (73. Janošov), Cimpl, Kořínek, Jankele, Mařík, Mucs. Trenér Marek Cimpl.
 
ZDROJ: svoboda.info
„Nedaří se nám. Chtěli bychom ale b-třídu zachránit,“ uvedl po utkání trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa a navázal: „Zatím předvádíme výkony, které si říkají o sestup. Zápas se hodnotí těžko,“ řekl.
 
„Dali jsme jednu branku po velmi pěkné akci. Jinak soupeř byl jednoznačně lepší. Hráli fotbal, byli to mladí kluci, kteří jezdili. Na to my nemáme, nejsou hráči. Nemáme asi už takovou motivaci, vzdáváme to. Je to škoda, dá se bojovat s každým soupeřem,“ mrzelo jej.
 
„Dnes můžu pochválit Zdeňka Loudu, který bojoval a chtěl s výsledkem něco udělat. Když se ale nezapojí ostatní hráči, budeme s tím těžko něco dělat. Chybí nám fyzička, nestačí se soupeřem běhat. Na tom musíme přes zimu zapracovat,“ uzavřel.
.

.
09.07.2020 09:40:00
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one