uvodni.jpg
BLACK_malin.jpg
Sokol Malín – Jiskra Zruč 2:0 (1:0)

Branky: 28. O. Vojtíšek, 63. T. Vojtíšek

Rozhodčí: Radek Pařez  ŽK: Pátek, T. Vojtíšek, Husa, Hylský - Jelínek, Janda, Z. Louda, Viktora
ČK: 81. Z. Louda

Sestavy: Malín: Opasek - Pátek, L. Kraus, P. Štoček, Jan Husa - O. Vojtíšek (88. L. Vokoun), T. Vojtíšek, Hylský, Mukařovský - Jarkuliš, Dupal (71. M. Novotný). Trenér Tomáš Vojtíšek

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Jelínek - M. Váňa (61. Mojžíš), Viktora, Zeman, Janda - T. Louda, Koudela. Trenér Michal Váňa.
ZDROJ: svoboda.info
 
Do vedení se domácí fotbalisté dostali ve 28. min.: T. Vojtíšek ideálně vysunul do okna zručské obrany O. Vojtíška, který brankáře Cudlína dokázal prostřelit - 1:0. Další dvě velké šance už domácí nevyužili: Nejprve Pátek našel nabíhajícího Jarkuliše, který však rychlou akci zastavil a Hájek mu koncovku překazil. Ve 45. min. Jarkuliš z pravé strany vysunul za obranu Mukařovského, ten ale trefil jen nohy vybíhajícího gólmana Cudlína, který ještě podklouznul! Zručští v závěru první půle soupeře trochu zatlačili, ovšem vytěžili z toho jen několik rohových kopů a závar, kterému gólman Opasek odolal.
 
Začátek druhé půle patřil hostům: V 52. min. prolétla přihrávka malým vápnem až ke Koudelovi, který už byl ve velkém úhlu. Za chvíli se pořádně protáhl gólman Opasek, když nepříjemnou tečovanou střelu Viktory vytáhl na roh. Domácí zachránila druhá branka: V 63. min. Jarkuliš ze strany přihrál před vápno T. Vojtíškovi, který si dal záležet a na jeho ránu k tyči Cudlín nedosáhl. A když v 85. min. Opasek zlikvidoval příležitost Viktory po Zemanově přihrávce, bylo o třech bodech rozhodnuto. V tu dobu hosté hráli už bez vyloučeného Z. Loudy, který nedovoleně zastavil Mukařovského a viděl druhou žlutou kartu.
 
"Body jsou důležité, je důležité, že góly dali kluci Vojtíškovi a my jsme z nich vyhráli," usmíval se trenér Sokola Malín Tomáš Vojtíšek. "Kdo jiný už by měl podržet trenéra," narážel na příbuzenské vztahy a zvážněl: "Je jedno, kdo dal branky, důležité je, že jsme vyhráli. Dostali jsme se do svízelné situace a potřebujeme body."
 
"Malín měl dvě šance, z nichž vsítil dva góly. My jsme dnes měli smůlu, spíše jsme trefovali brankáře, který zachytal dobře," řekl k zápasu trenér Jiskry Zruč n. S. Michal Váňa. "Gólovky jsme měli tři, čtyři určitě," zdůraznil.
 
FOTO naleznete ZDE 
26.10.2014 11:00:31
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one