uvodni.jpg
Tupadly_BLACK.jpg
Jiskra Zruč ­ Star Tupadly   3:2 (1:1)

Branky: 11. T. Louda, 49., 60. Zeman - 6. V. Vondra, 85. Kruml

Rozhodčí: Jiří Zikmunda. Bez karet

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Viktora, Jouza, L. Jelínek - Havel, Janda, K. Petrů, Zeman - Smutný (86. Brabec), T. Louda (28. J. Váňa)

Tupadly: Potměšil - R. Krajíček, Kořínek, Hošek, Kopecký (65. Hudec) - Kruml, Drbohlav, Vojt. Vondra, O.Císař - Ryšán, Chvátal (70. Koudelka). Trenér Stanislav Krajíček.

ZDROJ: svoboda.info

Do zápasu vstoupili lépe hosté. Jako první sice zahrozil zručský kapitán K. Petrů hlavičkou, z protiútoku ale brankáři Cudlínovi proklouzla střela Vondry ze střední vzdálenosti - 0:1. Z vedení se hlouček fanoušků z Tupadel neradoval dlouho: Už v 11. min. K. Petrů přetáhl rohový kop na zadní tyč a volný T. Louda pohotovou ranou nedal Potměšilovi šanci - 1:1. Diváci viděli rušné utkání nadprůměrné úrovně, Ryšán pálil vedle brány Jiskry, na druhé straně to zkoušeli Janda, K. Petrů. Velké momenty pro T. Loudu přišly po 23. minutě: Nejprve po trestném kopu K. Petrů hlavičkoval nad, vzápětí mu míč před prázdnou bránu dával Smutný, ale T. Louda pálil jen do tyče! Představení T. Loudy skončilo nezaviněným zraněním a nuceným střídáním. Ve 33. min. pálil na druhé straně do tyče i Ryšán, ve 35. min. Jelínek poslal dlouhý křižný pas a tvrdému "voleji" Havla chybělo jediné - trefit bránu. Vzápětí z další akce Havel trefil jen nohy Potměšila, aby J. Váňa o chvíli později přestřelil.

 Do druhé půle domácí vtrhli jako utržení ze řetězu. Zejména Zeman, který dvěma góly zajistil Jiskře dvoubrankové vedení. Nejprve ve 49. min. K. Petrů do pravé strany vysunul Smutného, po jehož nastřelené přihrávce před bránu Zeman dostal míč od tyče do sítě - 2:1. To z jeho strany nebylo vše, v 60. min. obrana Tupadel na hranici šestnáctky neudržela J. Váňu a Zeman do šestnáctky nabíhal opět úplně sám - 3:1. Hodně vzruchu přinesla 72. min.: Po Kořínkově faulu na J. Váňu rozhodčí ponechal výhodu, míč se kutálel do brány, ale Potměšil ho vykopl. Ale jen k Zemanovi, jehož ránu vyrazil a dorážka Havla byla podle rozhodčích z ofsajdu. Názor na ofsajd si s asistentem přišel přímo na hřiště vyříkat fanoušek, ovšem domácí lavička stihla situaci uklidnit. V závěru hosté utkání ještě zdramatizovali, když v 85. min. se Ryšánův balón kutálel do brány a Kruml gól pojistil dorážkou z brankové čáry - 3:2. V závěrečném náporu, kdy spoluhráčům při rozích a trestných kopech vypomáhal brankář Potměšil, se hostům už vyrovnat nepodařilo.

 "Fotbalově jsme byli lepší, rozhodlo naše nasazení," zhodnotil utkání zručský trenér Michal Váňa a pokračoval: "Měli jsme větší chuť se o tři body poprat a zaslouženě vedli 3:1." Nakonec Tupadly druhou brankou ještě závěr utkání zdramatizovali. "Bylo to hodně vyhrocené, někdy až zbytečně," upozornil Michal Váňa a dodal: "I soupeř přiznal, že jsme byli lepší a tři body si zasloužili. Jsem spokojený, jdeme slavit."

 Postupovými ambicemi se Jiskra netají. "Podle plánu jsme měli bojovat o postup z krajského přeboru do divize, z pádem do okresního přeboru jsme nepočítali," připomněl Jaroslav Studnička.

 "Domácí zaslouženě vyhráli, byli lepší," přiznal hostující trenér Stanislav Krajíček. "Domácím pomohl rychlý gól po přestávce, my jsme začali hrát až v závěru, to už bylo ale pozdě," doplnil a dodal: "Jenom mě mrzí, že po inzultaci pomezního domácím fanouškem měl být zápas ukončený."

VIDEO: Stanislav Koudela


OSTATNÍ VÝSLEDKY:

Malín - Zbraslavice 0:2

Malešov - Kaňk 0:1

Zbýšov - Nové Dvory 2:0

Sedlec - Paběnice 3:1

Sázava B - Kácov 1:2

U. Janovice B - Vrdy 0:15G6H5773.jpg
5G6H5793.jpg
dalsi foto.jpg
04.11.2013 11:43:10
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one