uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Křesetice  3:3 ( 0:1 )

Branky:
Váňa, Brož,Cudlín - 3x Šafránek
Rozhodčí: p. Kučera
ŽK:
2/2

Zruč n. S.: Svoboda - Hájek, J. Havránek, Jouza, M. Havránek, Brož, Matouš, Jelínek, Váňa, Cudlín, Smutný. Střídal:  T. Louda
Křesetice: Hanuš - Vonšovský, Rajdl, Šafránek, Vlasák, Mrázek, Brotánek, Hruška, Leopold, Charvát, Trousil. Střídali: Faltýn, R. Krejčík, T. Krejčík

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA  ZDE
 V posledním domácím utkání podzimní části jsme hostili celek, který už několik sezon patří k podprůměrným týmům OP. Povinnost zněla jasně, vyhrát a náležitě si vylepšit skóre. Nahrávala tomu i skutečnost, že hosté přijeli bez svých opor, Suchorebského, France a gólmana Černovského, neměli ani pomezního rozhodčího, náš kustovod, Pepík Jíra jim ještě musel půjčovat trenýrky, kterých měli nedostatek, zápas rozhodoval špičkový okresní rozhodčí a mužstvo přišli podpořit i zranění a vykartovaní hráči.
Jiskra vstoupila do prvního poločasu, jako kdyby vedla o tři branky. Hráči hráli tragicky, pouze nakopávali míče a čekali, že góly přijdou sami…..Přišel jeden, ale do domácí branky, kdy pohotově dorazil po rohovém kopu míč za záda bezmocného gólmana Svobody, nejlepší hráč na hřišti Šafránek. Kdo si myslí, že domácí inkasovaný gól nakopl, tak ten je na omylu. Domácí se za celý poločas nezmohli na kloudnou akci a hostujícího gólmana vůbec neohrozili a když k tomu připočteme hru hostujícího týmu, tak vychází poločas tak na úroveň VI.třídy!!!
Do druhého poločasu přeci jen domácí Jiskra trochu vlétla a vytvořila si tak zvanou převahu, myslím, že se tomu říká převaha jalová. Dokonce si i třikrát po sobě dokázali nahrát a výsledkem toho byla vyrovnávající branka v podání M.Váni.
Hosté ani po obdržené brance nikam nechvátali a snažili se pouze nakopávat míče na naši polovinu a doufat, že se třeba něco ujme. Taktika jim vycházela skvěle a přes naši tragickou obranu znovu skóroval z brejku Šafránek. Jiskra vyrovnala po centru na hranici šestnáctky a hezkém zpracování Brožem. Vedení na stranu hostí po brejku a uklouznutí obránce Jelínka, zařídil svým třetím gólem opět Šafránek. Blamáž odvrátil v nastaveném čase po centru do vápna Cudlín a vyrovnal na konečných 3:3!

05.11.2010 08:48:22
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one