uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Struhařov  2:2 (0:2)

Branky: 83. Zeman, 87. Hájek – 4. Veselý, 28
ŽK: 3/1
Diváků: 70
Sestavy:
Zruč n. S.: Hromas – Z. Louda, Hájek, Sahula, Jelínek (46. Jar. Váňa) – Zeman, Janda, Matouš, T. Louda (65. M. Váňa) – Cudlín, Brož
Kunice B: P. Pessr – Kremina (77. Hovorka), Zd. Pessr, Dudík, J. Sysel – Straka, Hanibal, Veselý, Koblasa – D. Sysel (58. L. Sysel), Folprecht (67. Lacina).
VIDEO NA NAŠEM YOUTUBE KANALU ZDE
FOTO ZDE
ZDROJ: KUTNOHORSKÝ DENÍK

„Měli jsme problémy se sestavou, protože vypadli čtyři hráči základní sestavy. Museli jsme si tedy půjčit tři hráče z béčka. Trochu to bylo znát, ale nakonec jsme chybějící hráče solidně nahradili,“ konstatoval trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa.
„Klasicky jsme prohrávali již od čtvrté minuty, kdy Cudlín neuhlídal při rohu o hlavu menšího hráče. Druhou branku jsme dostali ve třicáté minutě. Ta padá na vrub gólmanovi, kdy za svá záda propustil lehkou střelu ze střední vzdálenosti,“ popisoval Váňa a pokračoval: „Nicméně i tak jsme hráli poměrně dobře. Sice se našla hluchá místa v naší hře, ale do další šance jsme soupeře do ničeho nepustili. My jsme naopak naše šance v prvním poločase neproměnili.“
„O přestávce jsme si řekli, že se pokusíme s výsledek alespoň srovnat. Ve druhém poločase jsme pak soupeře do ničeho nepustili a tlačili jsme ho. Nakonec přišlo v závěru zasloužené vyrovnání. Je to ale málo. Soupeře, který je před námi o pět bodů musíme porazit. Nicméně mě těší, že to kluci nevzdali a dokázali alespoň vyrovnat. Bod tedy nakonec beru,“ uzavřel Váňa.
13.11.2012 01:50:59
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one