uvodni.jpg

12. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. C

JANOVICELOGO.jpg
Jiskra Zruč – Uhl. Janovice 2:2 (1:1), po pen. 2:4
 
Branky: 25. Petrů pok. kop, 74. Viktora – 2. Vyhnánek, 60. Randlíszek.
 
Rozhodčí: Babák – Blatný, Poklop. ŽK: (2/3): Hájek, Petrů – Zadražil, Marek, Vyhnánek. Diváků: 60.
 
Sestavy: Zruč: Cudlín – Z. Louda, Koudela, Musil (61. Martinák), Hájek – Viktora, Janda, Petrů, Arnolt (66. Váňa) – Zeman, P. Jelínek. Trenér Michal Váňa.
 
Uhl. Janovice: Kmoch – Hrabánek (83. Veliký), Zadražil, Čapek – Randlíszek, Bílek – Beneš, Marek, Tancer – Randa (66. Svoboda), Vyhnánek. Trenér Miroslav Rybka.
VYJÁDŘENÍ MICHALA VÁŇI:
„Sice hrálo třetí mužstvo s posledním, ale já to tak neberu. Víme, že Janovice hrají skvělý fotbal a nezaslouží si být na posledním místě tabulky. Janovice hrají po zemi, mají mladé a běhavé kluky. Nezaslouží si hrát o záchranu,“ opakoval trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa. 
 
„Každopádně hosté se v zápase dostali do vedení hned ve druhé minutě. Zaspali jsme a inkasovali jsme po přihrávce přes celé vápno. To pro nás byla studená sprcha. Je jasné, že to ovlivnilo naši psychiku. Těžko se z toho tým dostává. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat. Po úniku Jáchyma Zemana se kopala jasná penalta a my jsme dali vyrovnávací branku,“ popisoval Váňa, který v utkání postrádal karetního hříšníka Jouza a beka Jelínka: "Musel jsme pozvat Koudelu z béčka a odehrál dobré utkání, podobně si počínal i Musil, který nastoupil po dvou měsících,“ řekl Váňa.
 
„Ve druhém poločase se hrálo spíše ve středu hřiště. V 60. minutě opět skórovaly Janovice, kdy jsme nedůrazně odkopli míč po standardní situaci. Ten se dostal na hranici pokutového území a hráč hostí jej s přehledem uklidil k tyči. Na to neměl náš brankář nárok. Vypadalo to s námi bledě. My se ale snažíme bojovat až do konce. Nakonec jsme srovnali, kdy Zeman posunul balón na Viktoru, který sám před brankářem nezaváhal a srovnal,“ rekapituloval Michal Váňa. 
 
„Nakonec se Viktora mohl stát mužem zápasu. Ta samá situace se totiž opakovalo o pět minut později, ale Viktora v jasné pozici nedal. V pokutových kopech jsme byli laxní a neuspěli jsme. Škoda, mohl být bod navíc. Oba týmy berou bod zaslouženě,“ sdělil.
 
VYJÁDŘENÍ HOSTUJÍCÍHO TRENÉRA MIROSLAVA RYBKY:
Trenér uhlířů Miroslav Rybka viděl zápas jako remízový: „Utkání bylo vyrovnané. Remíza odpovídá průběhu hry,“ konstatoval Rybka a navázal: „My jsme chtěli vyhrát, dvaktát jsme vedli, ale výsledek jsme nakonec neudrželi. Alespoň jsme zvládli pokutové kopy a bereme dva body,“ uzavřel
16.11.2018 13:53:48
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one