uvodni.jpg
Suchdol - Jiskra Zruč  2:0 (2:0)

Branky: Gono, Langr
Rozhodčí: p. Jonáš
ŽK: 4/3 ČK: 1/0
Sestavy: Suchdol: Hebr - Langr, Volný, Pipek, Krejča, Böhm, Gono, Hrčkulák, Vašíček, Škalda, Němec. Střídal: A. Pařez
Zruč n. S.: Cudlín - J. Havránek, Hájek, Staněk, M. Havránek, Brož, Jouza, M. Váňa, Louda, Koudela, Smutný

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA  ZDE
V posledním zápase podzimní části zajížděla druhá Jiskra na půdu předposlednímu týmu tabulky. Oba týmy zaujímají překvapivá místa v tabulce, ale při pohledu na mužstvo Suchdola se snad není ani čemu divit. Vyjma dvou mladších hráčů je tento celek poskládán především z hráčů, kteří budou co nevidět slavit kulaté jubileum.
V sestavě v jaké dorazila Jiskra do Suchdola, se mohlo pohlížet na nějaký bodový zisk jako na zázrak. Přijela bez trenéra, gólmana a neměla žádného hráče na vystřídání.
Hned začátek utkání naznačil, že přítomní fanoušci obou oddílů moc krásy neuvidí. Především hra Jiskry vypadala tak, jako by její hráči neviděli míč několik let, zpracování, nahrávka a především fotbalové myšlení všech hráčů bylo na úrovni zručského Harryho a nelze se divit, že jsme po zásluze obdrželi první branku v 10.minutě, když dorostenec Staněk promáchl míč ve vápně a domácí útočník se štěstím skóroval do protipohybu gólmana Cudlína. Druhou branku domácí přidali za dalších 15 minut, kdy náš gólman nesmyslně rozehrál míč na obsazeného Koudelu. Kdo by čekal, že se Jiskra bude snažit s výsledkem něco udělat, tak by byl zklamán. První střelu na branku domácích Jiskra vyslala až v průběhu druhého poločasu a byla to taková pumelenice, že by ji hravě chytil chovanec Jedličkova ústavu nohami, které nemá. Další dvě střely na domácí branku byly vlastně jen centry nemohoucích hráčů Jiskry a jedinou šanci neproměnil Koudela, když z malého vápna nedokázal dostat míč za brankovou čáru. Po vyloučení domácího hráče, který velmi vulgárně vynadal nepřesně pískajícímu sudímu Jonášovi, se Jiskra nadechla k závěrečnému jalovému náporu, ale veteráni v domácím celku si s ním hravě poradili.
Poděkovat můžeme našim hráčům pouze za to, že po počátečních problémech přeci jen našli cestu do Suchdola a že nezaměstnali Disciplinární komisi žádným prohřeškem.
12.11.2010 08:32:44
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one