uvodni.jpg

13.KOLO FITPARTNER GASTRO 1. B-třída sk. D

vysehorovice_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – Sokol Vyšehořovice 1:4 (0:1)
 
Branky: 63. Petrů - 26. Lesyk, 63. Mičkal, 84. Kasík, 91. Bíža.
 
Rozhodčí: Pejša - Sandev, Filip. ŽK: 4/3. Koudela, Petrů, Nikos, Váňa - Hucek, Lokša, Shokodko. Diváků: 80.
 
Jiskra Zruč: Cudlín - Louda, Koudela (51. Brabec), Hájek, Nikos (85. Zelenka) - Diego, Viktora, Jouza, Váňa (65. Kovář) - Petrů, Zeman. Trenér Michal Váňa.
 
Vyšehořovice: Shokodko - Breškovec (46. Bíža), Mika, Lebeda, Mičkal (79. Bláha), Kasík, Lokša, Hucek, Pytka (75. Jan Kokeš), Lesyk, Filip Kokeš. Trenér Jan Strýček.
ZDROJ: svoboda.info
„S čistou hlavou můžu říct, že jsme dnes byli určitě lepší,“ řekl jasně trenér Zruče Michal Váňa. „Předvedli jsme výkon, který se od nás očekává. Dnes jsem viděl tu Jiskru, kterou já znám. Výkon tomu odpovídal. Bohužel, byly tam situace ‚nedáš-dostaneš‘.“ Skóre otevřeli hosté: „Prohrávali jsme jedna-nula, po nádherné střele z velkého vápna do šibenice. To jsou nádherné fotbalové momenty a k tomu nemůžu nic říct. Pak jsme měli spoustu šancí, ale nedotáhli jsme je do konce. To nás provází celý podzim,“ lituje Michal Váňa.
 
„Věřil jsem, že to zlomíme, když máme tu rozlučku. Dokázali jsme ještě vyrovnat, také to byl pěkný moment. Standartní situace z pravé strany a Petrů dokázal načapat brankáře a míč zakroutil přímo do brány. Tam jsem věřil, byli jsme v zápase lepší,“ konstatoval trenér zručské Jiskry. „Jenže hned vzápětí po rozehrání soupeř odpověděl. Opět ta samá situace a ta samá střela ze stejné situace, nádherně trefené. Pořád jsme hráli náš fotbal, tlačili jsme se dopředu, trefili jsme tyč, sami před bránou neproměňujeme.“ Ale efektivní byly Vyšehořovice. „Hosté nás potrestali třetím a čtvrtým gólem. Teď můžu říct, že výsledek je krutý a nezasloužili jsme si prohrát,“ zhodnotil utkání Michal Váňa.
 
„Mám dost smíšené pocity, nejen z tohoto zápasu. Šest zápasů jsme odehráli doma a všechny jsme prohráli,“ řekl sklesle Michal Váňa. „Nejhorší výkon jsme převedli s Kondrací, k tomu se vracet nechci. V ostatních zápasech, které jsme doma odehráli, jsme měli smůlu v koncovce a neměli jsme to potřebné štěstí, které k fotbalu taky patří.“ Zruč přezimuje na třináctém, tedy předposledním místě. „Situace je jasná, na jaře budeme hrát o záchranu. Chtěli bychom se zachránit. Do okresu se nám určitě nechce, soutěž se nám líbí. Ta smůla, kterou jsme měli doma, nás poslala do bojů o záchranu,“ zakončil hodnocení podzimu trenér Zruče..
22.05.2017 09:16:58
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one