uvodni.jpg

13. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. B

miretice_black.jpg
Sokol Miřetice – Jiskra Zruč  4:1 (3:1)
 
Branky: 12. J. Přitasil, 14. Jandák, 17., 88. Jenšík - 21. Jouza.
 
Rozhodčí: Slepička - Doubrava, Jarolímek. ŽK: Z. Louda, Jouza. Diváků: 30.
 
Sokol Miřetice: Nerad - K. Čáp, Jandák, Turek (66. Zeman), Jenšík, Moudrý, J. Přitasil, V. Přitasil, P. Čáp, Zajíc, Jantač (85. Vondráček). Trenér Petr Naňák.
 
Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Hirnyk (57. Janda) - Viktora - Kovář, K. Petrů, Martinák, Jelínek - Zeman. Trenér Michal Váňa.
Domácí využili z úvodního náporu rozhodující náskok v podobě tří branek. Hostům se podařilo, jak je v Miřeticích pravidlem, skórovat do 20. minuty po rohovém kopu Zemana a skórujícím Jouzou. Zbytek poločasu se dohrál bez výraznějších šancí.
 
 Ve druhém poločase se na náročném terénu hnala Jiskra za kontaktní brankou, a tím se domácím otevíraly možnosti k rychlým protiútokům. Několik nadějných přečíslení Miřetičtí nevyužili, a tak bylo utkání neustále otevřené. Za hosty se neprosadil z trestného kopu kapitán Petrů. Střely Martináka, Jelínka a Zemana skončili vedle. Až těsně v závěru dal domácím definitivu tří bodů po rohovém kopu osamocený kanonýr Jenšík.
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MIŘETIC PETRA NAŇÁKA: Zdroj: benesovsky.denik.cz
„Konečně jsme byli z úvodního náporu produktivní a na začátku získali rozhodující náskok. Bohužel jsme zase propadli v bránění při rohovém kopu a nechali Zruč vrátit do hry. Naštěstí jsme druhý poločas nedopustili Zruči vsítit kontaktní branku a v závěru jsme snad až šesté přečíslení, proměnili v rozhodující branku,“ popsal dění na hřišti miřetický trenér Petr Naňák a dodal k podzimní části: „Když jsme měli po pěti kolech dva body, tak jsem sám přemýšlel, jestli pokračovat. Bojovný duch a srdce, které bylo v Miřeticích za mého působení před asi 15 lety, ale pořád funguje. Jsem rád, že můžu s hráči o generaci mladšími pracovat a užívat si s nimi zápal do fotbalu, který byl dříve samozřejmostí, ale dnes je spíše vzácnou výjimkou.“
 
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JISKRY MICHALA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
Poslední zápas podle trenéra Jiskry Zruče nad Sázavou Michala Váni s fotbalem moc společného neměl. "Hřiště bylo těžké, podmáčené. Foukal studený vítr, to byly pro fotbal nepříznivé podmínky," uvedl. "Od obou týmů šlo spíše o kopanou než fotbal. Do 17. minuty jsme prohrávali 3:0 a já myslel, že už to je na ručník," přiznal a pokračoval: "Nakonec jsme snížili na 3:1 a vyskytla se nám malá naděje. Kluci začali trochu běhat, s výsledkem se dalo ještě něco udělat. Celkově to ale fotbalové nebylo, šlo o klasický vesnický fotbal, v tomto počasí nekoukatelný. Zaslouženě jsme prohráli 4:1, nechali jsme si dát vlastní góly a podzimm zakončili takovou bídou. Ti, co dnes na fotbal přišli, na hřišti asi jen zbytečně mrzli, dívat se na to nedalo, z obou stran to bylo strašené."

ZDROJ FOTO: Josef Tůma
072.jpg
082.jpg
083.jpg
085.jpg
088.jpg
095.jpg
099.jpg
104.jpg
110.jpg
113.jpg
115.jpg
117.jpg
.

.
20.11.2017 13:16:51
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one