uvodni.jpg

13. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. C

pecky_BLACK.jpg
AFK Pečky – Jiskra Zruč 0:1 (0:1)
 
Branka: 2. Jouza
 
Rozhodčí: Musil – Kuka, Chovanec. ŽK (5/6): Cihlář, Křivský, Macháček, Růzička, Materna – Hájek, Petrů, P. Jelínek, L. Jelínek, Jouza, Váňa. Diváků: 120.
 
AFK Pečky: Cihlář – Richter, Jedlička, Holub (77. Mužík), Modrovič, Křivský, Lindner, Macháček, Růžička, Materna, Konůpek. Trenér Petr Šafránek.
 
Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek – Viktora, Janda, Petrů, Váňa (74. Kovář) – Zeman, P. Jelínek. Trenér Michal Váňa.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MICHALA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
„Vyhráli jsme v Pečkách, takže se utkání hodnotí dobře,“ uvedl trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa a pokračoval: „Prosadili jsme se již v úvodu zápasu. Hrálo se na velmi těžkém a blátivém terénu. Soupeř byl nepříjemný, měli dva rychlé útočníky. Šancí ale v zápase moc nebylo,“ přiznal.
 
„V závěru jsme prožili infarktovou situaci, kdy šel hráč domácích sám na bránu. Reflexivním zákrokem nás ale podržel brankář Cudlín. Bylo to spíše remízové utkání. My jsme ale získali tři body a přezimujeme na třetím místě tabulky. To je velmi pozitivní. Takže jsme spokojeni,“ konstatoval Michal Váňa.
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA PEČEK PETRA ŠAFRÁNKA: Zdroj: https://kolinsky.denik.cz
„Již ve druhé minutě jsme byli nedůslední před našÍ brankou a hostující tým toho dokázal využít ve vedoucí branku. Bohužel to byla branka vítězná. Jinak celý první poločas jsme nehráli dobře, chyběla nám větší aktivita a bojovnost. Ve druhém poločase jsme se v těchto věcech zlepšili a začali jsme se dostávat do šancí, ale bohužel se nám nepodařilo žádnou využít a tím jsme přišli o možnost bodovat,“ posteskl si trenér Petr Šafránek.
 
Pečky_panorma.jpg
Pečky_letecka.jpg
.
.
19.11.2018 13:31:54
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one