uvodni.jpg
Chotusice - Jiskra Zruč  1:7 (0:4)
B: M.Hubáček - 2x J.Koudela, 2x M.Havel, M.Brož , V.Tvrdík, M.Havránek
Aktuální tabulku najdete ZDE
Video záznam bude dodán během příštího týdne

Sestava:  Chotusice:Radovnický - Němčik, Kroutil, Urválek, Roubíček, Žilka, R. Jiroušek, Spěvák, Mar. Hubáček, Müller, Valuch. Střídali Strnad, L. Jiroušek.
Zruč n. S.:
Jíra - J. Váňa, Jelínek, Janata, M. Havránek - Brož, Tvrdík, Louda, Havel - Koudela, Matouš. Střídali Frajt, Kozel.

Od úvodní minuty byla Jiskra aktivnější a lepší, ale do vyloženějších šancí se nedostávala.Od 15.minuty se hra začala vyrovnávat. První velkou šanci měla Jiskra ve 20. minutě kdy pálil těsně vedle z úhlu Marek Brož. Škoda jen, že nenahrál lépe postavenému Havlovi.

Poté měli pár náznaků šancí i domácí, ale obrana Jiskry v čele s nejlepším hráčem utkání, Petrem Jelínkem v pohodě odvracela.

V 25.minutě našel osamoceného Havla J.Matouš a bylo to 0:1. Ve 30.minutě Matouš nahrál s chutí hrajícímu Koudelovi, který udělal kličku domácímu gólmanovi a do prázdné brány skóroval 0:2. V 35.minutě poslal Koudela do stoprocentní šance Havla,ten se snažil přehodit domácího gólmana,ale ten jeho úmysl vystihl.Od hrajícího trenéra si vzápětí Havel vyslechl zdrcující kritiku.

Ve 40.minutě našel Koudela Brože ,který také udělal gólmanovi kličku a do prázdné branky upravil na O:3.Těsně před přestávkou vysunul Koudela Marka Brože a jeho centr na zadní tyč dopravil do prázdné brány M.Havránek 0:4.

Hned po začátku druhého poločasu nahrál M.Brožů ideálně Havlovi, který se tentokrát nemýlil a zvýšil na 0:5.

Za pár minut se ke slovu dostali i domácí.Po centru snížil úplně volný Martin Hubáček 1:5.

V 70.minutě Jiskra poprvé střídala. Zraněného Loudu (kotník) vystřídal ing.Svatoš. Poté zvýšil z přísně nařízené penalty sám postižený Koudela 1:6.Jiskra vystřídala.
Odstoupil Havel a Brož. Nahradili je Frajt a Kozel,který byl tak dezorientován,že ani nevěděl na kterou stranu hrajeme.

Pět minut před koncem se dočkal i velice dobře hrající Vlasta Tvrdík gólu. Perfektně mu nahrál Honza Matouš. Stav 1:7 vydržel až do závěru a pro domácí to byla dost krutá prohra vzhledem k vývoji utkání.

Jiskra měla svůj den a na co sáhla to jí tam padlo. Asi jako Zbrasalvicím v prvním jarním kole.

Těšme se tedy na další zajímavé utání s Novými Dvory!!! Přijdte tedy podpořit Jiskru na domácí zápas (12.4. - 16:30)  a získat za vstupné zpravodaj, který bude opět slosován a výherci se mohou těšit na zajímavé ceny!

07.04.2008 08:11:51
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one