uvodni.jpg

15. KOLO 1.B-třídy sk. D

tynec_black.jpg
FK Fercom Týnec n. Sáz. – Jiskra Zruč 1:2
 
Branky: 74. Víšek - 49. a 62. Zeman
 
Rozhodčí: Vyhnanovský - Fejfar, Asník. ŽK: Mach - Z. Louda
 
Sestavy: Týnec n. S.: Vašák - Štambeský, Mach, Orsák, Vavrek, Skála, Stejskal (78. Petrášek), Víšek, F. Kopta, D. Kopta, Linhart (68. Vosička). Trenér Radek Skála
 
Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Jelínek – Viktora (24. Janda, 86. Koudela), K. Petrů, Marcelo, Zeman (89. Váňa) – Diego, Brahimi. Trenér Michal Váňa.
Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, překvapivě padl týnecký hrad před nájezdem zručských bojovníků, pod jejichž kopyty bylo více písku než trávy.
 
 
V prvním poločase byly na „pískovišti" šance na obou stranách, ale domácí ze závarů ani hosté, hlavně Brahimi, skórem nepohnuli.
 
V úvodu druhého poločasu si naběhl na dlouhý míč za obranu Zeman a střelou za šestnáctkou na přední tyč prostřelil Vašáka – 0:1. Po hodině hry přišel druhý úder hostů, ke kterému přispěl špatnou zpětnou přihrávkou hrající trenér Skála, čehož využil Brahimi společně se Zemanem, který zvýšil na – 0:2. Následně se domácí snažili o snížení, ale Skála dvakrát z dobrých pozic nenapravil svoji chybu. Až v 74. minutě po dlouhém pasu Vavreka a sklepnutí Skály propálil brankáře Víšek – 1:2. V závěru hosté chytrou hrou otupili nápor Týnce a odvezli si do Zruče tři body.
 
VYJÁDŘENÍ HRAJÍCÍHO TRENÉRA SKLÁLY:
Od začátku se hrálo bojovné utkání a na rozdíl od prvního jarního kola, s výbornými rozhodčími. Porážku jsem zavinil já, chybou před druhým gólem, navíc jsem mohl dát dva góly. Prohra tak padá na mojí hlavu. Klukům nelze upřít bojovnost, ale hosté byli fotbalovější a efektivnější," podotkl po zápase zklamaný hrající trenér Týnce Radek Skála.
 
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/tynec-na-piskovisti-ztratil-vsechny-body-20160403.html
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA VÁŇI:
 „Utkání se hodnotí velmi příjemně. Zvítězili jsme venku, v Týnci nad Sázavou dva-jedna. Škoda jen, že zde ve čtvrtek před utkáním zapískovali hřiště, takže to vypadalo spíše jako na plážovém volejbale a ubralo to fotbalu trochu na kráse, jinak to mohl být oboustranně velmi pěkný fotbal," mrzelo trenéra Zruče nad Sázavou Michala Váňu.
 
První poločas góly nepřinesl. „Hrálo se nahoru, dolů. Byly k vidění šance na obou stranách a klidně to mohlo být po prvním dějství dva-dva. Jak my, tak soupeř jsme ale měli štěstí. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. Nicméně jsem cítil, že uhrajeme dobrý výsledek a získáme nějaké body, to že jsou tři, tím lépe," konstatoval Michal Váňa.
 
Do druhého poločasu posunul trenér Váňa z kraje zálohy do útoku Jáchyma Zemana. Tato změna přinesla úspěch. „Jáchym Zeman se v útoku osvědčil, když se mu podařilo dvakrát skórovat. V šedesáté druhé minutě jsme tak vedli dva-nula," uvedl spokojený zručský trenér a navázal: „Pak nás trochu znervóznělo, že domácí snížili, ale dokázali jsme si vedení pohlídat. Můžu být tak jenom spokojený, protože přivést body z venku je pro nás důležité, abychom měli klid a nemuseli se zaobírat a trápit sestupovými problémy."
 
Rozhodčí dostali od zručského kouče pochvalu. „Oproti minulému týdnu, kdy jsem byl kritický vůči rozhodčím a pronesl, že jsme hráli proti čtrnácti, musím tentokrát výkon sudích vyzdvihnout. Když zápas pískají mladí rozhodčí, tak mají cit pro hru a neškodí fotbalu," smekl na závěr před výkonem rozhodčích trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa.
 
Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/jachym-zeman-po-presunu-do-utoku-dvakrat-skoroval-a-zajistil-zruci-tri-body-20160403.html
IMG_0713.JPG
IMG_0714.JPG
IMG_0716.JPG
IMG_0718.JPG
..
04.04.2016 09:37:45
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one