uvodni.jpg
Paběnice - Jiskra Zruč   2:0 (0:0)

Branky: J. Havránek (vl.), M. Svoboda
Rozhodčí: 
ŽK: 1/4
Sestavy: Paběnice: V. Vavřička - Petrásek, Blažek, Sedláček, O. Votava, M. Růžička, Sochr, M. Dvořák, R. Dvořák, P. Mužátko, M. Votava. Střídali: Svoboda, Kunášek
Zruč n. S.: Jíra - M. Havránek, J. Havránek, Jouza, Hájek, Brož, Koudelka, Louda, M. Váňa, Smutný, Cudlín. Střídali: Staněk

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY NALEZNETE  ZDE
V patnáctém kole zajížděla Jiskra na horkou půdu do Paběnic. Domácí minulé kolo nestačili doma na Suchdol a tak si chtěli spravit chuť. Jiskra dorazila bez krajního beka Jelínka, na jeho místo naskočil Lukáš Hájek. Chyběl taky tvůrce naší hry Honza Matouš.
Začalo se opatrně, týmy se spíše oťukávaly a hra se odehrávala hlavně ve středu. První šanci si připsali domácí, ale rána šla jen vedle. Jiskra odpověděla zanedlouho, na roh si naskočil Jouza, ale mířil hlavou vedle.  V první polovině se toho moc neudálo, těžký terén nedovolil kombinaci a tak se soupeři rozešli bez branek.
 Začátek druhé půle se Jiskře nepovedl. Nastřelený “trestňák“ domácích si tečoval do branky Pepa Havránek a tak se domácí ujali vedení 1:0! Jiskra paradoxně po obdržené brance zesílila tlak na míč a dostávala se do zajímavých šancí. Jeden z mnoha rohu zakončil Pepa Havránek nad. Největší šancí zručného tlaku byla nastřelená tyč Jakubem Koudelou. Po této spálené šanci se hra začala opět vyrovnávat. A tak domácí vystrčili růžky a vystrašili Jíru ve Zručské brance křižnou ranou, která naštěstí skončila vedle. Další brejk v závěru už Jiskra neuhlídala, do otevřené obrany vtrhl Svoboda, a upravil na 2:0! Utkání se dohrávalo v nervózním duchu, Jiskra držela svůj důraz a domácí se s tím nemohli vyrovnat. Přesto však vstřelili dvě branky a připsali si 3 body do tabulky okresního přeboru.
01.04.2011 13:01:55
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one