uvodni.jpg
Suchdol_black.jpg
Suchdol - Jiskra Zruč 5:0 (2:0)

Branky: 2x Janovský, Štainz, Průcha, Langr

Sestavy: Suchdol: Míšek - Tomíšek, P. Holík, Linhart, Holub - Böhm (75. Střihavka), Průcha, Růžička, Rak (60. Langr) - Janovský, Štainz (65. Kozel). Trenér David Linhart.

Jiskra Zruč: Jíra - Z.Louda, Jouza, Hájek, Jelínek - Váňa (75. Viktora), Petrů, Janda, T. Louda (38. Cudlín) - Koudela, Smutný. Trenér Michal Váňa.
ZDROJ: SVOBODA.INFO

„Zápas byl takový, jaký jsme čekali. Hosté hráli vyloženě defenzivu," prozradil trenér Suchdola David Linhart a pokračoval: „Bylo otázkou jen kdy vstřelíme první branku. Navíc nám tu hosté usnadnili nedisciplinovaností, když se nechal vyloučit jejich brankář. V přerušené hře vrazil do našeho hráče, což byla jasná červená karta. Poté jsme hráli šedesát minut proti desíti a soupeře jsme nepustili za polovinu," popisoval.

 „Mně osobě je Zruč sympatická, protože to hraje s odchovancemi. Myslím si, že v soutěži jsou horší mančafty. Přál bych jim, aby se zachránili," řekl David Linhart.

 Trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa se po utkání zlobil na sudí: „Obě branky, co jsme inkasovali v prvním poločase byli po faulech na naše hráče. Rozhodčí to přehlédli a můžeme si o tom každý myslet, co chceme," řekl.

 „Když jsme hráli o jednoho hráče méně v poli, tak to bylo hodně znát. Museli jsme se zátáhnout, abychom nedostali moc branek. Nakonec jsme zápas dohráli tak, abychom nepřišli o další hráče," uzavřel.


Průhonice - Stř. Skalice 5:1 (4:0)

Jesenice - Poříčí n/S. 1:3 (1:0)   

Struhařov - Kondrac 5:3 (3:1)   

Zdislavice - Teplýšovice 2:1 (1:1)            

Kunice B - Nespeky 6:1 (5:1)    

Chotýšany - Uhl. Janovice 0:1 (0:1)
.
02.05.2013 12:21:58
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one