uvodni.jpg
kresetice_Black.jpg
Jiskra Zruč – Rozvoj Křesetice 8:1 (4:1)  
 
Branky: 4x Zeman, 2x Arnolt, L. Jelínek, T. Kotek
 
Rozhodčí: Lukáš Kocourek – František Křivka, Josef Šanda. ŽK: 8. M. Váňa – 30. Bláha, 50. Vonšovský. ČK: 66. Vančura – trenér (K). Diváků: 70.
 
SESTAVY: Jiskra Zruč: Cudlín – Louda (70. Nácovský), Sechovec, Brabec, L. Jelínek - M. Váňa (56. Taso Aye), Horák (46. Dolejš), Jouza, Viktora (70. Hudec) – Zeman (72. Kotek), Arnolt. Trenér: Michal Váňa.
 
Křesetice: Domas - Zlatohlávek , Grauer , Charvát , Zvolánek , Ptáčník , Jarůněk , Bláha , Puchoň , Veselý Faltýn
Vedoucí týmu: Jakub Koudela.
 
Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 16. kolo soutěže okresního přeboru Kutnohorska, přivítalo na fotbalovém stadionu družstvo Křesetic.
 
Michal Váňa, trenér: ,,Oproti podzimu, kdy jsme sehráli v Křeseticich bezbrankové utkání, k nám přijeli hosté s pěti novými hráči. V kabině jsem klukům řekl, že je nemůžeme podcenit a že je potřeba k zápasu přistoupit zodpovědně. Nicméně Křesetice za 90 minut hry si vypracovaly dvě vážnější šance, jednu potrestaly gólem a o druhou se postaral gólman Cudlín. Já jako trenér jsem si před zápasem vůbec nepřipouštěl ztrátu bodů, protože kdyby se tak stalo, tak v okrese nemáme co dělat.  Nakonec to dopadlo pro hosty debaklem a výsledek mluví za vše, jak se říká ve fotbalové hantýrce kočka myš. Musím pochválit výkon mladíků z dorostu a obou útočníků, plnili vše, co jsem od nich očekával. Důležité bude neusnout na vavřínech, protože nás čekají těžší soupeři, dnešní utkání bylo pro nás takovou spíše generálkou do startu jarní části. Máme ještě na čem pracovat, výkon to ideální nebyl, ale alespoň těch 70 diváků vidělo 9 branek.“
 
ZDROJ:
Info na FB: https://www.facebook.com/sportovniozveny
Info FB Jiskry: https://www.facebook.com/groups/fanklub.jiskra
 
 
Příští program: (17. kolo – 2. dubna)
So 16.30 SK Církvice - Jiskra Zruč

FOTO: Josef Tůma


 
kres_1.jpg
kres_2.jpg
kres_3.jpg
kres_4.jpg
kres_5.jpg
kres_6.jpg
.


.
01.04.2022 12:11:30
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one