uvodni.jpg
Suchdol B - Jiskra Zruč  4:0 (2:0)
B: Bureš , Němec, Novotný , Pokorný
Aktuální tabulku najdete ZDE
Suchdol B: Hebr - Mana, Němec, Malina, Suchánek - Jakubů, Pokorný, Škalda, Vejsada - Střihavka, Bureš. Střídali Strnad, Novotný, Krejča.

Zruč n. S.:
Jíra – Váňa, Kolář, Janata, J. Havránek, Brož, M. Havránek, Louda, Havel, Koudela, Matouš. Střídali Frajt, Svatoš, Kozel


Nedělní zápas začal tak jak asi nikdo nepředpokládal! Možná to bylo špatnou koncentrací na začátek zápasu a nebo alkoholové opojení, které provázelo některé hráče po sobotním tahu po Zručských barech a diskotékách. Už v první minutě po hrubé chybě kapitána Janaty, který místo rázného odkopu špatně rozehrál a umožnil tak suchdolskému útočníkovi sehrát kombinaci se spoluhráči a zakončit do prázdné branky bezmocného Jíry 1:0!!!
Poté se hra vyrovnala a Jiskra  začala hrát konečně fotbal, který od ní známe ... Ale nebyla z toho stále vyložená šance, ta přišla ve dvacáté minutě kdy Honza Matouš našel krásně centrem naběhnutého střelce Koudelu, který ve výskoku z voleje zakončil do spojnice.
Jiskra cítila šanci, ale domácí pozorně bránili ... Jiskře začla váznout rozehrávka, míče od obrany lítaly bůh ví kam ... a záloha jako by nebyla ... nelepším hráčem byl v první minutě chybující Franta Janata spolu  s Pepou Havránkem ...
Když už se viděli Zručský hráči v Kabině tak domácí udeřili podruhé ... Do dobrém presingu jiskry kdy dva útočníci napadali Suchdolskou rozehrávku, domácí obránce se štěstím udržel balón ve své moci a pak krásnou kolmicí vyslal svého spoluhráče z útoku ke gólové šanci, ten ji využil a zvýšil na 2:0!!!
Druhý poločas už byl ze strany Jiskry tragický, nepomohlo ani dvojí střídání trenéra Jelínka, nastoupil Frajt místo Loudy na pravou stranu zálohy a ing. Svatoš na levou stranu obrany, kde nahradil chybujícího Koláře!!
Domácí kontrolovali zápas a v 50 minutě zakončili opět svůj brejk a kdy střídající hráč domácích nadvakrát zakončil na 3:0!Hra Jiskry už postrádala smysl, někteří hráči již zápas jen odchodili .. a ti co měli chuť hrát na to sami nestačili .... Suchdolští měli zápas ve své moci a bylo jen na nich kdy přidají další branky ...
Naštěstí pro Jiskru se prosadili už jen jedenkrát a to v 75 minutě, kdy domácí záložník krásnou individuální akcí z půle hřiště přešel tři naše hráče a střelou z 25 m do šibenice zakončil Zručské trápení nedělního odpoledne ...
Nejvíce byli zklamaní Zručský Ultras, kteří opět dorazili podpořit svou Jiskru v hojném počtu a dokázali obsadit celou jížní tribunu v Suchdoslkém stánku. Jen bohužel nebylo co povzbuzovat, Jiskra předvedla tragický výkon a slova zklamaného trenéra Jelínka po zápase o tom svědčí, kdy kritikou na své hráče opravdu nešetřil.
                "Nechápu myšlení a hlavně přístup hráčů k tomuto utkání. Po dvou výhrách si asi mysleli, že jsou mistři. Ale sami dobře věděli, že když dva dny chlastají, tak nejsou schopni přehrát ani tým z IV.Třídy. Hodně mě zklamali. Sami dobře vědí, že kádr je oslaben o spoustu zraněných a že prostě musí všichni nastoupit a udělají v Suchdole takovou ostudu!!! A to byl ještě soupeř milosrdný. Kdyby využíval více své šance, mohli jsme si odvést ještě o pár gólů více. Je mi to líto hlavně kuli spoustě lidí, kteří se kolem fotbalu ve Zruči točí, starají se, aby naše hvězdy měli pořádné vybavení, trávník ... a oni nejsou schopni před zápasem dodržet životosprávu a zlemtají se jako koně. Má to vůbec smysl, pokračovat v této práci?"
21.04.2008 08:14:47
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one