uvodni.jpg
poříčí_black.jpg
Poříčí n/S - Jiskra Zruč  5:0 (2:0)

Branky: 25., 32., 48. a 74. Páv, 56. R. Říha. 

Poříčí nad Sázavou: Kumšta - Braný, Šrom, Kyselka, Vojta - Pohorský (46. R. Říha), M. Říha (82. Borovec), Havlíček, Pavlečko - Páv, Šimáček (67. J. Stibůrek).

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Musil, Jouza, Jelínek - Váňa, Janda (44. L. Hájek), Petrů, Zeman - Koudela, Smutný. Trenér Michal Váňa.

ZDROJ: http://www.skporici.cz/

 Dvacet minut byl zápas vyrovnaný a hosté měli první velkou šanci, ale Jandu vychytal po sóle ze strany Kumšta, na druhé straně se vyznamenal Cudlín proti ráně Páva. Ten střeleckou show začal v 25. minutě po kolmici M. Říhy a následném sóle a podruhé překonal Cudlína ranou z šestnáctky po centru Pohorského a přiťuknutí Šimáčka. Hosté odpadli a Páv mohl do přestávky zkompletovat hattrick, ale po kolmici Pavlečka pálil nad.

Ihned po přestávce již Páv zacílil přesně po centru R. Říhy a přihrávce Šimáčka. V 56. minutě přidal R. Říha po kolmici Páva čtvrtý gól. Hostům se následně zranil již druhý hráč, neměli již nikoho na střídání a dohrávali zápas v deseti. Přesto mohli snížit, ale ani tři dobrá šance nedotáhli do gólového konce. A tak jim Páv po přihrávce R. Říhy přidal na cestu domů pátý gól. Zbytek zápasu se jen dohrával.

 ZDROJ: SVOBODA.INFO

 „Hra byla z naší strany dobrá. Příčiny porážky byly jiné," připomněl trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa a navázal: „Museli jsme například těsně před přestávkou střídat zraněného Jandu, na lavičce jsme měli jen jednoho hráče. V padesáté minutě se zranil Jouza a pak jsme hráli pouze o deseti," uvedl Váňa.

„Od nás se proti prvnímu celku tabulky nečekalo, že uhrajeme nějaký výsledek. Nám nezáleželo na výsledku, spíš šlo o to, se připravit na další zápasy, kdy na domácím hřišti hostíme slabší celky," poznamenal Michal Váňa.

Teplýšovice - Jesenice  4:1         

Stř. Skalice - Zdislavice  1:1                        

Uhl. Janovice - Struhařov 1:0                   

Nespeky - Chotýšany  2:1                         

Kondrac - Průhonice  7:2                           

Kunice B - Suchdol 1:2

..
02.05.2013 12:23:29
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one