uvodni.jpg
Paběnice - Jiskra Zruč  2:1 (0:1)
B:Malínek, Votava - Koudela
Sestava: ZRUČ - Kolář - Svatoš, Keltner, M. Havránek, Vilimovský - Brož , Louda, Matouš, Tvrdík , Havel, Koudela   Střídal: Kozel
Trenéři : Petr Jelínek a Luboš Keltner
Pár fotek ZDE
Aktuální tabulku najdete
ZDE

JISKRA BYLA BLÍZKO SENZACE
Paběnice - Bylo krásné sobotní odpoledne a Jiskra dorazila k prvnímu celku Okresního Přeboru. Hřiště v Paběnicích bylo perfektně připraveno ... A domácí se těšili na snadné vítězství proti oslabenému soupeři.
Jiskře se totiž opět rozpadla kompletně obrana, chyběl Josef Havránek, který utrpel zranění v zápase se Suchdolem B, otazník je i nad jeho startem v dalším utkání doma s Malínem ... Další kdo chyběl byl Franta Janata a Jaroslav Váňa, který byl na svatbě svého bratra Michala ...
A na závěr chyběl ještě brankářská opora Jíra !! A že byla zraněná brankářská dvojka Svoboda, nastoupit musel hráč z pole, který má s chytáním zkušenosti z jiného tým, tím hráčem byl Lubor Kolář, který většinou nastupuje na levé straně obrany.
Ale k zápasu, jiskra velmi pozorně bránila a snažila se vyvarovat chyb z Suchdola. Domácí vypadali jako by jsi mysleli,že to půjde samo, ale bohužel pro ně to samo nešlo ..
první šance Paběnic přišla v 10 minutě kdy z nepřímém kopu hlavičkoval domácí útočník vysoko nad branku.
Ale to bylo od Paběnic za první poločas vše ... celý první poločas Paběnice míč jen nakopávali na své útočníky, nedalo mi to, ale domácí mi připomínali Rataje, protože nakopávané balóny je Ratajská specialista. To se týká prvního poločasu. Jiskra velmi pozorně bránila ... a pronikala rychlé protiútoky. Ve 30. minutě se jeden podařil, Marek Brož se prosadil přes tři hráče Paběnic, předložil ostrý centr před branku dobře hrajícímu Havlovi, který byl tísněn obráncem. Míč propadl dále a tam už volný Jakub Koudela zavěsil do prázdné branky 0:1 !
Čekal se velký tlak Paběnic, ale ten nepřišel ... Domácí nevystřelili za první poločas na Zručskou branku ani jednou ...
Za to Zruč gól povzbudil a držela balón na svých kopačkách. Gól nejvíce potěšil jak celou lavičku v čele se zraněným trenérem Petrem Jelínkem, tak opět početnou skupinu Ultras, která tentokrát obsadila v prvním poločase sektor za brankou Jiskry.
Druhý poločas přišel náporem Jiskry, dvě neproměněné situace Matouše a Havla, i když z těžkých pozic.
V 55. minutě jiskra vsítila i druhou branku, kterou ale Rozhodčí Rynda pro údajné postavení mimo hru neuznal. Bude lze shlédnout na videu a posoudit sami.
Mohlo se spekulacím předejít, kdyby nepřesný rozhodčí Rynda zapískal hned postavení mimo hru a nečekal až na přesné gólové zakončení Koudely.
Pak ale začali úřadovat domácí, konečně přestali nakopávat balóny a začali hrát na zemi, kde Jiskru jasně přehráli i v Podzimní části soutěže.
První dvě nebezpečné šance domácí, zakončili vedle.
Pak přišla první chyba našeho brankáře, který po vyběhnutí nezkrotil balon a po závaru odkopl balon do autu. Z následného dlouhého autu zakončili domácí na 1:1! Bohužel pro jiskru asi za 3 minuty na to opět náš brankář neudržel snadný balón a útočník Paběnic už věděl co s ním 2:1!!
Jiskra byla v kolenou, a Paběnice drželi utkání ve své moci, ale své další šance nevyužily. Závěr utkání se jiskra tlačila dopředu a přišly i příležitosti, ale chybělo štěstí a klid v zakončení. Pan Rynda ukončil zápas se sekundovou přesností, i když byla dvě dlouhá střídání domácího celku a několik ošetřování.
Škoda jen neproměněných příležitostí a více klidu Zručského brankáře. Nejlepší hráčem Jiskry byl Jakub Koudela a Michal Havránek, kterému patřil hlavně první poločas.

28.04.2008 08:45:36
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one