uvodni.jpg
Zbýšov_black.jpg
Zbýšov – Jiskra Zruč  1:1 (0:1)

Branky: 50. Jukl – 6. Viktora

Rozhodčí: Ledvina, bez ČK. Diváci: 40

Sestavy: Zbýšov: O. Radil – Petřík, Čáp, Jirák, Schroller – V. Radil, Výborný, Babák, Horváth – Jukl, Zosimčuk. Střídal: Bobek. Trenér Miroslav Voplakal

Jiskra Zruč: Jíra – Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek – Viktora, Petrů, Koudela, M. Váňa – T. Louda, Smutný. Střídal: J. Váňa. Hrající trenér Michal Váňa.
V 18. Kole vyrazila Jiskra do Zbýšova as vidinou získat důležité tři body a potvrdit tak domácí vítězství.

A začala dobře, hned v úvodu byli Zručští hráči střelecky aktivnější, ale mířidla již tak přesná nebyla. V první šanci byl Hájek, ale svou střelu otřel vrchní část sítě za branku. Domácí zahrozili v úvodu jen jedinkrát, ale se slabou střelou si Jíra poradil.
Poté už se Jiskra radovala z první branky. Petrů na půlce poslal do brejku Viktoru, který na bližší ty poslal Zruč do vedení – 0:1! Chvilku po vedoucí brance opět svou nahrávkou vysunul Smutného, který však pálil levou vysoko nad. V dalších šancích byl Koudela s Loudou, kteří shodně trefili tyč zbýšovské branky. I nadále se Jiskra tlačila vpřed, Viktora mohl překvapit brankáře lobem, ale ten vyrazil na roh. K další střele se dostal Váňa, ale střela opět letěla pánubohu do oken.

Druhý poločas začali lépe domácí, kteří z prvního rohu vstřelili vyrovnávající branku 1:1! A mohlo být hůře, to z dalšího centru domácí minuli tyč jen o kousek. Zbýšov vycítil šanci a otevřel obranu. Jiskra tak podnikala rychlé protiútoky, které hlavně táhl Kamil Petrů, v prvním případě nalezl na vápně úplně volného T. Loudu, který však správný okamžik pro střelu prováhal. Následnou střelu Hájek poslal těsně nad břevno. Další odražený míč využil ke střele Smutný, ale mířidla opět nebyla správně srovnaná. Zanedlouho zkoušel Váňa štěstí z „voleje“, ale brankář domácích ho vychytal. V další akci vyškolil Hájek krajního obránce a „šajtlí“ poslal přesný centr na Smutného, který minul. Když už se domácí dostali do šestnáctky, tak byla situace vážná, to v závěru utkání trefili domácí břevno Jírovi branky a následnou dorážku poslal domácí útočník těsně vedle. V poslední šanci zápasu selhal Jarda Váňa, kterého krásně našel K. Petrů. A tak Jiskra sice neprohrála, ale bod jí je málo.
.


.
26.04.2014 15:22:07
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one