Jiskra Zruč – Star Tupadly 1:2 (1:1)

Branky: 12. Arnolt - 37. Císař, 53. Víšek.

Rozhodčí: Kocourek - Uher, Křivka. ŽK: Sechovec - Zahradník, Št. Krupička, Císař. Diváků: 45.

Sestavy: Jiskra Zruč: Řezníček (68. Pistorius) - Brabec (80. T. Hudec), Viktora (70. Nácovský), M. Váňa (62. Horák), L. Jelínek, Jouza, Sechovec, Arnolt, Zeman, Dolejš, Z. Louda.

Star Tupadly: Neprášek - V. Pipek, Kořínek, Hašek, Zahradník, Vančura (29. D. Krajíček), Št. Pipek (68. Št. Krupička), R. Plíhal, P. Hudec (81. Skála), Císař, Víšek.
Vyjádření Ondřeje Jouzy, kapitán týmu:
,,Na začátku utkání měly Tupadly náznaky šancí, ze kterých nic nevytěžily. Poté jsme začali trochu hrát a myslím, že od nějaké 10. minuty jsme byli na hřišti o trošičku lepším týmem. Dostali jsme se do vedení 1:0, měli jsme i pár pološancí, bohužel již žádnou stoprocentní. Hosté vyrovnali ve 37. minutě a od té doby jsme si už moc šancí nevytvořili. Po přestávce se dostali hosté do vedení, které udrželi až do konce zápasu. Navíc mohli ještě nějakou branku přidat z nebezpečných brejkových situací. My už jsme neměli tolik síly na vstřelení branky a hosté si výsledek pohlídali.“

ZDROJ: Josef Tůma