19. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. C

Městec Králové – Jiskra Zruč  3:0 (2:0)

Branky: 14. Ročín, 45., 68. Hartman

Rozhodčí: Šesták - Glogar, Stehlík. ŽK:(0/4): Jouza, Hájek, Viktora, P. Jelínek. Diváků: 150.

Sestavy: M. Králové: Chrastný - Kafka, Ročín (75. Míča), L. Němec, Jizba (26. Táborský), Hradečný (5. Solčanský), Hartman, Synek (71. A. Němec), Černovský, Tůma, Blažek. Trenér Ladislav Krejčí.

Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, L. Jelínek, Hájek, Viktora, T. Martinák, Kovář, Arnolt (69. Kotek), L. Martinák, P. Jelínek.
Domácí potvrdili jarní formu a udělali radost městeckým fanouškům. Od první minuty byli  jednoznačně lepší. Jiskra se zatáhla na svoji polovinu a čekala na brejky. SK se naopak snažil přes kraje zručské obrany dostat do šancí. Po jedné takové Jizba zleva parádně našel Ročína, který hlavou otevřel skóre 1:0. Důležitý byl gól do šatny, kdy po parádní akci po ose Němec – Tůma zakončoval s přehledem Hartman – 2:0.

Druhá půle byla jen o domácím týmu a o výborném brankáři hostů Cudlínovi, který pochytal několik  šancí. Třetí gól přidal opět Hartman – 3:0. (sk, jot)