uvodni.jpg

2.KOLO FITPARTNER GASTRO 1. B-třída sk. D

KACOV_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – AFK Kácov 1:2 (1:1)
 
Branky: 40. Jelínek – 34. a 52. Vlasák
 
Rozhodčí: D. Zoufalý - J. Koleček, Kocourek. ŽK: Z. Louda, Jouza, Koudela, Janda, Viktora - Císař, Vlasák, Petrů. Diváků: 150.
 
Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Koudela, Jouza, Jelínek (82. Brabec) - Diego, Janda (67. Hájek), Marcelo, Viktora - Petrů, Zeman. Trenér Michal Váňa.
 
AFK Kácov: Císař - Toupal, Houdek, Vlasák, Filip (22. Gabriel) - Pavouček, Pana, Cettl, Linhart - Petrů, Cacák (79. Váňa). Trenér Miroslav Jelínek.
ZDROJ: svoboda.info
"Zápas se mi hodnotí těžko. Prohrát na domácí půdě v derby je škoda,“ mrzelo trenéra Zruče nad Sázavou Michala Váňu„My jsme ale měli smůlu v zakončení. Za utkání jsme si vytvořili snad deset gólových šancí, z toho sedm vyložených, ale ani ty jsme nedali. Je to trestuhodné,“ kroutil hlavou. „Pro mě je to zklamání. Jedná se ale o zklamání výsledkové, nikoliv z naší předvedené hry,“ připomněl Váňa a navázal: „To, co kluci dnes předvedli, to jsem dlouho nezažil, hráli dobře. O to je ta prohra horší. Kluky ale chválím. Klobouk dolů. Měli jsme hodně gólovek, ale nedali jsme je,“litoval.
„Použiju větu, kterou už jsem mockrát slyšel, ale dnes opravdu lepší prohrál. Prohráli jsme, je to smůla. Mrzí mě to, že to bylo derby a navíc na domácí půdě,“uzavřel zklamaně.
 
Trenér Kácova Miroslav Jelínek měl před utkáním nečekané problémy se složením týmu: „Měli jsme velké problémy se sestavou. Hodinu před zápasem nám vypadli oba stopeři, takže jsme k zápasu přijeli pouze se dvěma beky. Museli jsme přeskupit celou sestavu,“ konstatoval Jelínek. „Musím ale kluky pochválit. Zápas fantasticky odmakali. Domácí sice měli spoustu šancí, ale nedokázali dát branky. Stejně tak jsme to měli my v minulém kole,“ připomněl. „Kluci jezdili, když jsme měli míč na noze, tak jsme i my byli nebezpeční. Domácí měli spoustu šancí, my jsme všechno přežili,“ oddychl si.
Hosté ze svých příležitostí soupeře trestali: „My jsme naše šance proměnili. Vlasák se fantasticky trefil do šibenice přes zeď z trestného kopu. Druhou branku dal po sólo přes dva hráče, kdy míč uklidil k tyči. Byl to dnes rozdílový hráč,“konstatoval Jelínek a pokračoval: „Musím ale pochválit všechy, i mladé kluky, kteří dnes hráli první zápas – Pavouček, Pacák, Linhart,“ vyjmenovával. „Minulý týden jsme dva body ztratili, dnes jsme je získali,“ uzavřel trenér Kácova.
 
FOTO NALEZNETE ZDE:
http://levacka.rajce.idnes.cz/
.

.
05.09.2016 14:13:58
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one