uvodni.jpg

2. KOLO POHÁR OFS

Nepoměřice - Jiskra Zruč  3:7 (3:2)

Branky: 2x Lilek, Culka - 4x Jouza ml., Havel, M. Váňa, Koudela
Rozhodčí: 
Sestava Zruč n. S.:  Trenér - J. Váňa, Jouza ml., Hájek, L. Jelínek, M. Váňa, Koudela, Havel, M. Havránek, Cudlín

V první školní den zajížděla obě naše mužstva dospělých k pohárovým zápasům. Áčko do Miskovic, kde má azyl družstvo Nepoměřic a Béčko do Malína. Jelikož pražská komunita, vyjma fotbalově nadrženého cestáře M. Havránka nedorazila, rozhodl trenér Béčka, který neuvolnil další hráče rezervy, že A-TÝM do Miskovic vyrazí pouze v devíti lidech. Jiskra před zápasem řešila, jestli nastoupí opravdu v devíti, nebo postaví do branky jako desátého hráče, trenéra. Nakonec neponechala nic náhodě a tréňa se postavil mezi tři tyče poprvé během své 40-leté kariéry a s přehledem zastínil poloprofesionála v domácí brance.

Předzápasový los vyhrál náš kapitán M.Váňa a vybral si stranu do kopce, což pro nás nevěštilo nic dobrého. Než jsme se stačili pořádně rozkoukat a trochu si zvyknout na “výborně“ připravený pažit, tak jsme prohrávali 2:0. Domácí nás totiž překvapili propracovanou herní taktikou. Každý balón pálili směrem na bránu, zato Jiskra se snažila o kombinační hru, které vadila neposekaná tráva. Jiskra se ale nevzdávala a snažila se s výsledkem něco udělat. Napřed to takticky zkoušela  povídáním s výborně pískajícím rozhodčím, za což si vysloužila 3 žluté karty a pak, když už byla tráva částečně uválená, tak i oku lahodící hrou. Do kabin se šlo za stavu 3:2 pro domácí.

Do druhého poločasu vstoupila Jiskra s tím, že z kopce musí dát soupeři čtyři góly, trošku se před sprchováním zpotit a hlavně si zahrát. A tak se i stalo. Jiskra v tréninkovém tempu přehrávala domácí borce a dokonce dala branek pět a tak všichni odjížděli k rodinám spokojení.


Další zápas ze skupiny:

Malešov - Kačina 14:0 (6:0)
Branky: J. Špitálník 7, J. Rejthárek 2, Vokoun, L. Lupínek, Klečák, Kudláček, vlastní.
02.09.2010 10:55:29
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one