Branky: 20. J. Goliáš - 43. Z. Louda, 80. Zeman

Rozhodčí: Opočenský

Sestavy: Chotusice: Zeman - L. Müller, Vl. Vetešník, Čmakal, Bubeník - Dospěl, Fedorovič, Vetešník, Jiroušek, Němčik - J. Goliáš. Střídali: R. Goliáš, Čtvrtečka, Šolta

Jiskra Zruč: Cudlín - Kovařík, Jouza, Viktora, Z. Louda - Pejša, M. Váňa, Petrů, Zeman - Mojžíš, Fanta. Trenér Michal Váňa.
Ve středu odpoledne zavítala Jiskra v hodně kombinované sestavě k druhému kolu poháru OFS.
Sestava byla až tak kombinovaná, že prvních 15 minut Jiskra hrála o devíti lidech, protože trenér Váňa se spoluhráčem Mojžíšem se zasekli v koloně na dálnici D1.

Domácí využili své první šance, kdy se tak dostali do vedení 1:0 z kopačky Goliáše. Jinak se, ale první poločas odehrával hlavně ve středu hřiště, kdy ani jeden celek se do vážnějších šancí nedostával. Jiskra sice držela míč, ale kvalita v předních řadách Jiskry chyběla. Jiskra vyrovnala v závěru první půle, kdy Petrů našel Zdeňka Loudu, který si ještě kličkou ve vápně vylepšil pozici a poslal míč levou k tyči - 1:1!

Druhá polovina se podobala té první, tréninkové tempo vyhovovalo všem a tak si týmy připsaly po jedné šanci. Tu chotusickou vychytal parádně Cudlín, tu zručskou zakončil po nahrávce Kamila Petrů v osmdesáté minutě Zeman na vzdálenější tyč domácí branky – 1:2! Překvapení se tak nekonalo a Jiskra vybojovala postup do dalšího kola poháru OFS, ve kterým se utká v jarní části s Malínem!