uvodni.jpg

2. KOLO Zimního poháru

malesov_black.jpg
Jiskra Zruč – SK Malešov 0:2 (0:1)

Branky: R. Špitálník, Koubek

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Koudela, Hájek, Jelínek - Bořek, Jouza, Šindelář, Brabec - Brabec, T. Louda. Střídali M. Váňa, Pejša, Bareš

Malešov:Táborský - Novotný, R. Barenčík, Vokoun, M. Poklop - R. Špitálník, Koubek, Jak. Rak, Nekola - Škrobák, Klečák. Průběžně střídali Hála, Neset, Žídek, Svoboda, Trpišovský. 
Zdroj: svoboda.info
"Proti minulému týdnu nám chyběl Kamil Petrů, který nám tvoří hru a bylo to hodně znát. Standa Viktora, který hraje křídlo nebo v záloze, má hodně naběháno a jeho absence byla také hodně cítit. Kluci, kteří dnes nastoupili, je nenahradili," hodnotil zápas trenér Jiskry Michal Váňa. "Hráli jsme prakticky bez zálohy. Stačí, aby vypadali tito dva kluci," opakoval kouč a pokračoval:"Druhý gól padá na vrub brankáře Cudlína, šlo o střelu z půlky. Z těch, co dnes hráli, snesou měřítko Ondřej Jouza, Lukáš Jelínek. Kluci, kteří hrají stabilně, chodí trénovat a zápas od zápasu je vidět, jak mají naběháno. S nimi budeme počítat do soutěže, na nich budeme stavět. Dnes jsme přijeli s kombinovanou sestavou, nastoupili i náhradníci z béčka. Dnes šlo o to, aby si alespoň zaběhali a to také moc nešlo."
 
Malešovský kouč Jiří Škramovský byl po utkání spokojený nadmíru"Až se to bojím říci," nechtěl nic zakřiknout a navázal: "Hráli jsme kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. Na toto období, kdy máme v nohou tvrdé třítýdenní tréninky, to bylo až nadstandardně dobré utkání. Výborný byl hlavně první poločas."
První branku vstřeli v první půli Radek Špitálník. "Byla to sitauce po trestném kopu, zaběhl si na centr," popisoval první gólový moment Jiří Škramovský."Hráčům musím poděkovat, trénují dobře. Dnes jsme měli pět náhradníků, minule také a to ještě tady čtyři lidi nejdou. Bojím se říci, že jsem spokojený,"uzavřel.
5G6H5697.JPG
5G6H5698.JPG
5G6H5704.JPG
5G6H5715.JPG
5G6H5716.JPG
5G6H5718.JPG
5G6H5719.JPG
Další výsledek:

Kutná Hora B - Tupadly 3:2


.
15.02.2016 16:15:29
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one